Příspěvky uživatele - 142.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sháním grilovací rošt do zahradního krbu, 20.7.2016
Zdravím, nevíte kde se dá levně sehnat grilovací rošt do zahradního krbu? Vnější rám velikost 61,5 cm X 36 cm, nabídka na netu se mi zdá být cenově nadhodnocená a v tomto rozměru i dost omezená. Kdyby někdo vyrobil za rozumný peníz, tak bych byl... celý příspěvek >
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 28.4.2016
no v návodě právě startovaní se zabržděným řetězem je...
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 27.4.2016
Máte pravdu, omlouvám se... toto mě fakt nenapadlo. Tak snad už si na pilu zvyknu... takže doporučujete půlplyn nechávat jen chvília spíš dříve přepnout na volnoběh? A jak je zahřátá, tak startovat normálně na polohu I?
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 22.4.2016
No prásknul jsem do stolu, rozmazlil se a objednal 261ku, ale jestli to nebude ta poslední facelift verze 3kW, tak ji neberu a jdu do toho Echa.
Stihl MS261 Facelift, 15.4.2016
takže ten současný model, co je v akci - 1800,- Kč se doprodává?
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 15.4.2016
Tak s bratrem naštěstí nemám problém, já ji požívám opravdu jen semtam...:)
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 15.4.2016
tak to vypadá nakonec na MS 261 napůl s bratrem :)
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 8.4.2016
261ka je teď právě -1800 dolů, takže cca 16,5 tis. Kč... i tak je to rozdíl cca 4,5 tis (teda kdybych bral přes eshop, na kamenné prodejně 14 tis.), což je dost... pocitově se mi v ruce líbí víc ta Stihlka, je cca o 0,5 kg lehčí a zpracování mi... celý příspěvek >
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 4.4.2016
aha, tak to jsem nevěděl a pávě jsem se z webu Jonsered dozvěděl, že značka u nás končí a servis právě zastoupí Husqvarna...
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 4.4.2016
Zdravím, vzhledem k nespokojenosti s mojí Hecht 945, která byla po každém řezání v servise, vždy když se s ní dýl řezalo, tak se stávalo, že se hůře a hůře startovala, až se jí nechtělo vůbec a když se jí chtělo, tak jsem se modli ať nezdechne,... celý příspěvek >
Střešní krytina na dřevník, 23.9.2014 Obsahuje fotku
tak o víkendu jsme dřevník ztloukli :) celkem se povedl, nakonec místo Pergola Roof jsem použil (myslím že je to ono) Euro-Bit V60-S35 a přibyl papírákama... uvidím, co to udělá a případně to ještě něčím přikryju. Pergola roof je jako z papíru, moc... celý příspěvek >
Střešní krytina na dřevník, 18.9.2014
tak díky za rady chlapi, dnes si jedu pro trámky (asi nakonec modřín za cenu smrku), krytinu vyzvednu dnes nebo zítra a pak ještě spojovací materiál a bude... všeho všudy necelé 4 tis. Kč mě ta 1,5 x 4 m sranda bude stát... jsem si říkal, za dvojku... celý příspěvek >
Střešní krytina na dřevník, 18.9.2014
takže vezmu ten Onduline Pergola Roof a přibiji hřebíkama, ale jak na přesahy střechy kolik nechat cm přes hrany? jde nějak podomácky udělat oplechování, když nemám žádné extra nářadí?
Střešní krytina na dřevník, 15.9.2014
tak teď jsem volal na ten Pergola Roof, doporučují mechanické kotvení pomocí hřebíku na šindele a pod to nic... tak jsem "nahlodaný" :)
Střešní krytina na dřevník, 15.9.2014
no to já bych tu celou roli asi musel koupit, nic doma nemám... ale ono to má buď 10, nebo 15 m2 což není tak hrozné... nicméně bych to nedělal tím hořákem, ten nemám - použil bych jen mechanické kotvení pomocí hřebíků, co vy nato? nebo to obýt... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika