Příspěvky uživatele - 165.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Visna himalajska, 4.6.2018
já monilii řeším tím, že mám pár keříků ve starém skleníku a tam se žádná monilie nikdy neprojeví, je to zajímavé ale je to tak, venku tyhle vyšně moc nejdou... nery
Visna himalajska, 11.5.2018
Klasické červené pěstuji již řadu let, žel jejich náchylnosti k monilii je hrozivá. Jináč je jde množit řízkováním a to velmi snadno, že sto zapíchnutých letošních větviček se klidně 80-90ks chytne. Nery
Geotextilie do vody?, 21.4.2018
Děkuji, to je přesně reakce v kterou jsem doufal, nějaké fotky někde vystavené nemáte? Také jsem chtěl ztracené bednění, ale projektant to pár měsíců nemohl pochopit a pak konzultoval se statikem a ač to všude v menším funguje, řekli rezolutně NE... celý příspěvek >
Geotextilie do vody?, 18.2.2018
Zadal jsem pár dotazů na prodejce, až něco vyberu, vezmu vzorek a udělám si několika měsíční demo test vyplavování v 800l akváriu s nějakým silným akvárijnim čerpadlem na simulaci vln. Kopat jámu začneme nejdřív v červenci a pak je to ještě běh na... celý příspěvek >
Geotextilie do vody?, 17.2.2018
Zdravím, nástin mé situace: budu kopat střední jezírko(cca1600m3) s přítokem. NA břehy pod vodou(sklon 1:1) chci nasucho poskládat betonové dlaždice či zámkovou dlažbu a pod tuto ochranou vrstvu jsem si říkal že by byla dobrá nějaká geotextilie jež... celý příspěvek >
Retezova pila Mountfield, 6.2.2018
Tazatel zřejmě myslí novou řadu pil, které jsou označeny jako Mountfield. Jde o pily shodné se značkou Stiga a Alpina tedy vyráběny jednou firmou. (Itálie). Tyto pily mají klikovou skříň z lehké slitiny, štelovací čerpadlo, nastřikovač paliva,... celý příspěvek >
Stado potkanu v kompostu, 20.7.2016
Děkuji za informaci o účinné látce. Nejspíš to tedy zkusím s tím otrávením. Snad to vyjde. Doufám, že na to nepůjdou ježci, ty máme na zahradě také. A jak zabezpečit kompost, aby se tam nenastěhovali další potkani, to opravdu nevím :-(
Stado potkanu v kompostu, 20.7.2016
Do kompostu se mi nastěhoval potkan, viděla jsem ho na vlastní oči. Chtěla bych ho vyhnat, ale nevím, co by na něj zabralo. Nechci si do kompostu dávat žádné jedy, když v té hlíně budu potom pěstovat zeleninu. A pastím se po pročtení diskuze potani... celý příspěvek >
Česnek v Praze?, 6.10.2015
Jak tu již bylo psáno - paličák či v malém počtu i nepaličáky šlechtí, udržuje Tagro, vedle nich Moravoseed, Semo. Ceny si musí dohledat či doptat zájemce sám... jestli ještě někde česnek bude...
Co se stalo s patizonem?, 29.7.2015 Obsahuje fotku
Tak já jsem ráda, že zatím stříkat nemusím, ani se k tomu zatím nechystám, rostliny mám pěkné. Ani nejsem příznivcem chemie na zahradě.
Co se stalo s patizonem?, 29.7.2015 Obsahuje fotku
Tak  jsem se dočkala. Konečně rostou  "jako z vody" :-)
Milionbels, 5.7.2015
Já mám v samozavlažovacím truhlíku 3 sazenice, rozrostly se, nádherně kvetly, byl to opravdu výstavní truhlík. A najednou, snad během 3 dnů konce zežloutly, květy i poupata jsou mrňavá a bledá . Možná, že v truhlíku bylo moc vody, tak jsem jí vylila... celý příspěvek >
Pila Fuxtec - KS - 162, 29.1.2015
Dobrý den. Chci se zeptat zda máte někdo skušenost s touto pilou? Měla by být snad kompletována v Německu. Výrobce udává obsah 61,5 cm a výkon 2,3 kw. Připadá mi na tento obsah výkon nízký. Jaký je váš názor na tuto pilu? Díky za vaše... celý příspěvek >
Šalvěj bílá - přezimování, 28.10.2014
Dobrý den, letos jsem si vypěstovala keřík šalvěje bílé (z 10 semen se povedl jen 1). Ráda bych věděla, jak má přezimovat, protože na netu jsem našla pouze informaci, že není mrazuvzdorná. Mám ji tedy ze záhonu přesadit do květníku? Ale kam s ní... celý příspěvek >
Skvrny na listech paprik, 5.8.2014
Děkuji za odpověď. Příznaky na plodu ani vidět nemůžete, protože tam žádná fotka není a tu papriku jsem už snědla . Skvrnku jsem vykrojila. Osivo jsem myslím měla dobré, mám 5 druhů paprik a je to na všech, takže osivem to asi nebude.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika