Příspěvky uživatele - 125.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sloupovitá odrůda třešní - popř hrušní, švestek, jabloní a drobného ovoce, 15.4.2014
Pripájam sa k Vám, tiež skúšam formou pokusu, buď to výjde alebo to zruším a budem skúšať ďalej
Odrůda jahod, 27.3.2014
Dobrý den, chystám se vyrobit pyramidu na pěstování jahod, ale vůbec nemám tušení jaké sazenice tam vysadit.Mohli by jste mi poradit?Děkuji
Olej do sekačky, 13.7.2012
Dobrý den Nejprve vzkaz pro pana pana J.S. „pila Dolmar od Vás šlape jako hodinky“. A teď k tématu olejů. Myslím že se zde přete zcela zbytečně, aniž by jste si uvědomili zásadní věc!! Rozdíl v systému mazání automobilového motoru čerpadlem a... celý příspěvek >
Černí broučci a černé flíčky na listech, 6.3.2012
Dobrý den, mohl by mi někdo poradit s tímto problémem. Na ibišcích, feferonkách a vánočních a velikonočních kaktusech jsem narazil na malinkaté broučky cca 1mm velké- skáčou a dělají na listech černé flíčky. List následně začne usychat a upadne. Ničí... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 26.9.2011
Moc pěkný.Je vidět racionální přístup bez megalomanských sklonů ve velmi precizním provedení. Dá se vygooglovat zbytek fotek event. výkres? Moc děkuju.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika