Příspěvky uživatele - 248.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za salát?, 31.3.2014
Říká se mu "česáček"  ;-))
Jaké keře, rostliny byste doporučili pro volně rostoucí živý plot?, 31.3.2014
Marcelko, u mne ta ruj (červená) vyrostla za čtyři roky do dvou metrů... Trochu jsem ji zastřihla, tak se teď drží tak 2,30-2,50...  Ten červenolistý bez mne také napadnul, ale zkušenost s ním nemám - nevíte, neodnožuje moc?... celý příspěvek >
Jaké keře, rostliny byste doporučili pro volně rostoucí živý plot?, 31.3.2014
ps - rakytník bych do plotu nedávala, jednak je to vzhledově "koště" a hlavně - pod zemí vyhání výhonky do dálky všude okolo a za pár let byste ho měli v ostatních keřích. Ještě mne z keřú napadla zákula - má krásně zelené větvičky celou zimu, a ruj... celý příspěvek >
Jaké keře, rostliny byste doporučili pro volně rostoucí živý plot?, 31.3.2014
Ještě doplním nějaké keře: jsou pěkné různé tavolníky, trojpuky, vajgélie - všechny jsou v různých barvách jak listu, tak květu, také pustoryl (jasmín) -a všechny se dobře množí řízky.           Lída
Dlouhokvetoucí nízká letnička, 29.3.2014
Napadá mne šrucha nebo kosmatec nebo lobelka...  Lída
Rez cerne jerabiny, 29.3.2014
Aronii jsem nikdy nestříhala, větví se sama. Měla jsem ale keř...  Lída
Rybíz na kmínku má asi mrtvici, 28.3.2014
Buď zasadit nový, nebo špatnou polovinu odstranit a zkusit zapěstovat z větviček směřujících do prázné poloviny zbytek korunky. Ta špatná polovina může být poškozená u rozvětvení, podívejte... celý příspěvek >
Kdy a jak stříhat?, 28.3.2014
Jasmín (pustoryl) lze trochu pokrátit po odkvětu (ale není nutné),probrat starší větve, zákula odstranit jen proschlé, ibišek lze mírně zastřihnout buď zjara nebo po odkvětu (ale není nutné), vrbička - pokud máte tu tříbarevnou tak pokrátit brzy... celý příspěvek >
Angrešt Zlatý fík - je opravdu rezistentní?, 27.3.2014
Třeba školky Strážnice... Zadejte si "angrešt Zlatý fík cena", je tam toho hafo...         Lída
Přežije Pelargonie mráz?, 26.3.2014
Zastřihla bych ty delší stonky, na těch krátkých není celkem co stříhat. Své stříhám na 8-12cm od země, podle toho, jak jsou staré (rozvětvené). Lída
Odrůda jahod, 26.3.2014
Mám už řadu let Karmen. Švargová zkoušela Darselekt (také mne lákal), ale nebylo to ono. Kamarádka sází Senga Senganu a pak nějakou prastarou odrůdu, hodně plodnou, ale nezná jméno.          Lída
Stáleplodící jahody a ostatní jahody blízko sebe?, 26.3.2014
Kompost by měla být kyprá tmavá zemina, zřejmě u vás v kompostéru nedocházelo k tlení, ale k hnití  :-(( Jestli zarýt i tohle, nevím  :-((           Lída
Stáleplodící jahody a ostatní jahody blízko sebe?, 26.3.2014
Možná záleží na tom, které patogeny se na pozemku vyskytují. Brambory po jahodách nedávám, ale jahody po bramborách dávám každý rok cca 40 let a žádný problém.             Lída
Kdy a jak stříhat trubač?, 25.3.2014
Záleží na vás, jak tam máte místo. Je to hodně nezkrotná rostlina, zvlášť jako starší. Rozrůstá se i výhonky pod zemí.           Lída
Nemoc psa? Poraďte, 24.3.2014
Tak jak jste pořídili?          Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika