Příspěvky uživatele - 22.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okrásné dýničky, 11.8.2008
Pěstuji si také dýničky: o)Nevím jak se pozná, že jsou zralé.Trhám je, když mi přijdou, že jsou tak akorát na ozdobu na mísu.Některé větší, jiné menší a ty vypadají nádherně v podzimních věncích na dveřích.Myslím, že když některé otrháte i... celý příspěvek >
zahradní ibišek, 15.7.2008
moc děkuji... má snad všeho dostatek... i sluníčka, zálivky... a půda je snad taky v pořádku... tak snad se dočkám příští rok... obcházela jsem ho dnes i s lupou  a nic nebylo vidět... tak se nechám překvapit... hezký den P.
zahradní ibišek, 14.7.2008
Dobrý den... prosím mohl by mi někdo poradit co dělám špatně???letos z jara jsem si koupila sazenici ibišku-venkovního... krásně roste... ale bohužel zatím žádná poupata a to i zalévám Kristalonem... už je skoro přes metr vysoký-krásně košatý... u... celý příspěvek >
letnicky a dvouletky ktere nezerou slimaci, 3.7.2008
zdravím vás... mě nesežrali ani čechravu... ta nadělá taky spoustu parády a zatím se nepustili ani do denivky... mám čerstvě vysazené malé sazeničky nocenky a do te se zatím taky nepustili... zkuste to... přeji hodně rozkvetlé nádhery P.
Hvězdice alpská, 30.6.2008
samozřejmě kopretiny a Kristalonem..omlouvám se za hrubky 
Hvězdice alpská, 30.6.2008
Z mé zkušenosti jde snad všude kam se zasadí... mám jí na dvou místech... jednu pod stromem v zahradě a druhou jako parádu v záhoně... střídá mi odkvetlý kamzičník a po ní pak vykvetou kompretiny... všechny vypadají nádherně... občas přihnojím... celý příspěvek >
Neznámá květina, 25.6.2008
Tak jsem do teď marně hledala název kytičky... kterou jsem dostala z jara..a ejhle... ona je to zrovna tato..letos ještě nekvetla... ale už se těším na ty krásné květy, které jsem podle názvu našla na internetu... a i na vašich fotkách... přeji... celý příspěvek >
dluzicha - heuchera palace purple, 21.5.2008
přidávám svou zkušenost..můžu potvrdit, že nechce žádnou velkou péči... nepřikrývám...nezastřihuji... zjara odstraním suché listy a je rok od roku krásnější... tak at se daří
Bazalka určitě ne, 16.4.2008
Děkuji všem za odpovědi..flox to nebyl určitě... ten mám ve fialkové barvě ve skalce... spíš nějaká ta trávničkaka... ale letošního jaro se "to" stejně nedožilo... zasadila jsem "to" na okraj záhonku... ale zatím nic neraší..tak... celý příspěvek >
Tulipány, 20.2.2008
Dobrý den. Moje zkušenost je, že pokud mi je nesežerou myši - a to čtvrtinu ano. I když jsou v košíčkách. Tak určitě vykvetou: 2a bude z nich mít jen radost: 2krásný den všem.
Gardénie, 20.2.2008
To můžu jen potvrdit...gardenii mám..a  na první rozkvetlé poupě jsem čekala taky skoro 2 měsíce...už jsem myslela,že i snad odpadne...ale sláááva...radost z té vůně je nepopsatelná:o)...pěstování zdar
Sloupovitá odrůda třešní - popř hrušní, švestek, jabloní a drobného ovoce, 18.2.2008
Fandovi předem děkuji, že sem přidá fotky...ještě zkusím nějaké zahradnictví v okolí a nedaleko je Libverda...tak zkusím i tam... a když nic...koncem týdne také objednám naše 5-tiletá dcera se už těší jak bude pozorovat růst stromečků a... celý příspěvek >
Živý plot ze smrku, 13.2.2008
zdravím...jestli chcete efektně vypadající živý plot..mám skvělou zkušenost s brslenem japonským..vypadá skvostně..zelený i panašovaný..má celkem dobrý přírůstek a hlavně neopadává...zkuste se po něm zeptat...stojí to za to ...já jsem pěstovala... celý příspěvek >
Sloupovité ovocné stromy, 6.2.2008
děkuji...už jsem našla .
Sloupovitá odrůda třešní - popř hrušní, švestek, jabloní a drobného ovoce, 6.2.2008
Dobrý den.....až vám stromky dorazí...prosím podělte se s námi v jaké kvalitě...chci také objednat...jen nemám zatím odvahu...předem moc děkuji.P.V.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika