Příspěvky uživatele - 76.191

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Štěpařský vosk, 26.3.2014
je vcelku jedno co je to za lih jde predevsim o dezinfekci
Štěpařský vosk, 26.3.2014
dekuji) do vyhledavace jsem zadal (steparsky vosk)dozvedel jsem se odpovedi na otazky vesmiru zivota a vubec ale jen vy jste mi odpovedel dekuji jeste jednou)
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 6.10.2013
Z pilou delam 10 a 2roky mam 560xp a jsem spokojeny delam hmotu kolem 0,50 a osvecuje se je fakt ze kolegove co si ji take poridili u ni tecou (opravdu dost poruchova)ale ja musim zaklepat ten muj strep zatim drzi bez problemu. PSms362 us je... celý příspěvek >
Husqvarna 550 xp, 6.10.2013
mam hq 560xp 1.5roku cca 1500kubiku.prorezavek mnoho hektaru))) a sem spokojen prvni mesic byly problemy ze zapalovanim(vadna edice)
Vyplatí se bruska na retězy motorových pil?, 6.10.2013
ridicak na pilu musi mit jen profesional a udela se nakzdem lesnickem ucilisti, amateru se to netyka.stoji cca5000kc a kazde dva roky se onovuje za litr.
Vyplatí se bruska na retězy motorových pil?, 6.10.2013
Zdavim Pracuju z MP a podle meho nazoru bruskou nedosahnete takoveho vysledku jako obycejnym pilnikem za 30kc.Novi retez je tupi us z vyroby a musi se prebrousit. jinak se zbytecne drete.take zalezi co rezete, na ciste dreova jinak nez na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika