Příspěvky uživatele - 187.109

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sadba česneku, 2.11.2014
Když už mám koupenou sadbu a ještě chci se sázením počkat, jak nejlépe skladovat stroužky? Zatím mám celé palice, tak jak jsem je koupil v otevřeném sáčku v polotemnu.
Poraďte odrůdy, 1.11.2014
Díky za tipy, pročítal jsem diskuze a to Bejbíno chválí většina lidí, takže ho na jaře kupuju, ještě by mě zajímalo, jestli má vliv u jaké firmy koupím, četl jsem v diskuzi něco o tom, že nejlepší jsou ze SEMA..
Poraďte odrůdy, 31.10.2014
Chtěl bych se už teď zeptat (na jaře už člověk může leccos zapomenout co letos pěstoval apod. :-D), jaké odrůdy rajčat, paprik a okurek zvolit. Zahrada cca 350m.n.m. Napíšu co od odrůd očekávám: rajčata: - co nejvyšší odolnost vůči plísni a... celý příspěvek >
Plíseň pod netkanou textilií ve fóliáku, 31.10.2014
Měl jsem ve fóiáku netkanou textilii a všiml jsem si, že se pod ni někdy tvořila bílá plíseň, čím to mohlo být? Ješte mi ve fóliáku trošku rostl i mech, ten ale spíš kde textílie nebyla, že by kyselá půda? Dával jsem ale poměrně dost popelu, který by... celý příspěvek >
Čím nejlépe vápnit, 31.10.2014
Chtěl bych se zeptat čím je nejvhodnější povápnit zahradu. Osobně si myslím, že dusíkaté vápno, ale to je zase poměrně drahé, takže ho použiju jen do fóiáku. Je lepší hašené příp. nehašené vápno nebo mletý vápenec? Jedná se mi i o dezinfekční účinky... celý příspěvek >
Koupě skleníku, 31.8.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, zvažuji koupi tohoto skleníku. Chtěl bych se zeptat, jestli je nutno skleník pokládat do nějakých základů. A jestli ano, tak z jakého důvodu? Máme zatím jen fóliák na železné konstrukci váží to relativně dost a je jen normálně na... celý příspěvek >
Hnojení stopovými prvky, 24.8.2014
No předávkování selenem z vypěstovaných plodin hnojených selenem bych se nebál. Myslím, že by ho moc nespotřebovaly. Ještě mě napadlo, co by se stalo, kdybych zalil např. rajčata vodou s přídavkem koloidního stříbra, které ničí bakterie a plísně,... celý příspěvek >
Hnojení stopovými prvky, 14.8.2014
Zajímalo by mě, jestli mají nějaký nezanedbatelný vliv na vývoj a zdraví rostlin i prvky, které se běžně v hnojivách nevyskytují. Například jód, selen apod. Já zkoušel rajčata pěstované na balkóně přihnojit trochou lugolova roztoku(roztok jodidu... celý příspěvek >
Osvětlení altánu, 17.7.2014
Určitě bych zvolil nějaké LED osvětlení. Nejpohodlnější by bylo dané led osvětlení- prakticky záleží, jaké konkrétní byste chtěl(a) a napájet to autobaterií která se přes regulátor bude dobíjet ze solárního panelu.
Brambory ještě nekvetou a nať žloutne, 12.7.2014
Průzkum jsem provedl už před asi 3 týdny. Objevil jsem jen malinké brambory možná ani ne centimetr veliké. Rostlina měla shnilý stonek. Jak tu někteří psali o suchu- tak je to dost možné, nějak moc jsme je nezalévali a bylo spíše sucho. Ještě mě tak... celý příspěvek >
Brambory ještě nekvetou a nať žloutne, 11.7.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, někdy v červnu nám vykvetlo jen pár rostlin brambor a ani se potom neobjevily plody. Většina brambor ani nezačalo kvést. Navíc některým bramborám žloutne nať, nebo dokonce odumírá. Čím by to mohlo být? Děkuji.
Jak se zbavit užovky?, 9.7.2014
Zatím jsme ji neviděli, doufáme, že se přesunula jinam. Desky, pod kterými jsme ji našli, jsme odstranili aby se tam nemohla schovávat, tak snad si našla ubytování v jiné zahradě..
Užitečná rostlina nebo plevel?, 30.6.2014
Tak jsem utrhl list a voní jako okurka, takže se jedná o brutnák. Děkuji za pomoc k identifikaci :-)
Nemocné okurky, 29.6.2014
Nene, jsem někdo jiný než zakladatel vlákna, dal jsem sem fotku, že možná má paní stejný problém jak já. A jinak na mém okurku plody nehnijí, akorát některé malé plody přestaly růst a zežloutly. Tak nevím jestli je to ta černá hniloba, nebo ty... celý příspěvek >
Nemocné okurky, 28.6.2014 Obsahuje fotku
Možná má něco podobného, jak já. Mám okurek naroubovaný na tykvi, když jsem rostlinu kupoval, už byla trošku chycená plísní, prodavač říkal, že je to postříkané kuprikolem a rostlin se vzpamatuje, že má posledních pár a všechny jsou chycené. Ve... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika