Příspěvky uživatele - 6.85

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
M26 a myši, 24.3.2014
Můj soused tvrdí, že nejlepší je lidská moč, která prý hlodavce odpuzuje. Zalévá stromky močůvkou ze žumpy - jako p.Hrabal ve Skřiváncích v Kersku. Kdyby někdo chtěl tento postup využít, mohl by zde podat zprávu, zda se jedná o spolehlivý recept... celý příspěvek >
Jaká třešeň (odrůda) je nejlepší co se chuti týká a množství plodivosti?, 24.3.2014
Taky to tak vidím, p. doktore M.V.
Jaká třešeň (odrůda) je nejlepší co se chuti týká a množství plodivosti?, 24.3.2014
Zatím mám Erdi Bötermö - kyselka, výborná do koláčů a buchet, vyzrálá i na přímou spotřebu. Zkouším odkopek (snad Vackova) - ranější a sladší. Obě plodí silně. Až najdu sladkovišeň, doplním výsadbu. Zdravím - J.
Staré odrůdy, 24.3.2014
Do těžší půdy mohu doporučit Rubinolu, Rajku, Rosanu, Lotos, Resistu - vše na MM 106, mně se osvědčují i na mých semenáčích. Jsou to rezistenty, takže stříkat netřeba. Obrázky výše. J.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika