Příspěvky uživatele - 96.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Síran, sůl, 4.12.2013
Ta 40% bude obsahovat  NaCl, jako balast. 60% by měla obsahovat pouze KCl.
Síran, sůl, 4.12.2013
Ona je draselná sůl 40% a 60% /v přepočtu jako oxid draselný/.
Podzimní postřik jabloní močovinou - trávník, 5.11.2013
No, když jsem ještě neměl rozum a trávník jsem hnojil, tak po močovině tráva rostla i dva roky bujněji a bylo vidět, kde se mi utrhla ruka. Ledkový dusík to nedělá.
Podzimní postřik jabloní močovinou - trávník, 5.11.2013
Nepomůže. Hlavní, prvotní Infekce probíhá od rašení do cca 14 dnů po odkvětu. Druhotně se šíří z napadených listů běhen vegetace. Přezimuje na těch spadaných listech a na jaře se tvoří výtrusy /mají velký dolet/.
Podzimní postřik jabloní močovinou - trávník, 5.11.2013
Už je zima, trávník neporoste. Příští rok ho budete mít nestejnoměrně pohnojený a bude Vám nestejnoměrně růst. Močovinou má smysl stříkat jen ve velkoprodukci. Stačí listí odstranit mechanicky a pokud v okolí máte jabloně, tak spóry k Vám stejně... celý příspěvek >
Sadba česneku, 4.11.2013
Mně se nechtělo Rovral kupovat na těch pár stroužků... Kdysi byl Fundazol.
Sadba česneku, 4.11.2013
Já jsem mořil Sulkou a místo Rovralu jsem dal Ortivu.
Sadba česneku, 4.11.2013
Trochu odbočuji. Včera jsem koukal na česnek pana Kozáka - Sulkou mořit stačí jen 2 - 3 hodiny..
Podzimní přihnojení, 4.11.2013
Já dám letos na podzim jen borax a dolomitický vápenec. Cererit v březnu. Ořešák můžete pohnojit jako jiné ovoce. A má rád vápník. Starší stromy bych už moc nehnojil.
Stomp - zazrak v boji s burinou?, 1.11.2013
Ještě mě napadlo: Ovocné a okrasné stromy a keře.
Sviluška - neviditelná pohroma, 21.10.2013
Super! Některé přípravky mají registraci jen v SR, ale to nevadí. Výborný je ten Stomp. V ČR je jen ve velkém balení.
Lipnická švestka, 7.10.2013
Nebude to spíš "pološvestka". Čili sladká, ale bez švestkové chuti a vůně? Zraje podezřele brzy.
Starkrimson choroby, 7.10.2013
1/ Sklovitost, fyziologická vada /střídání sucha a mokra, teploty, přehnojení dusíkem i draslíkem, zmlazení stromů, odrůda/. Při skladování se spíš zhoršuje. 2/ Když moc není, tak to nevadí. 3/ Plíseň, dostane se tam přes kalich. Takto... celý příspěvek >
Přísavník trojcípý, 30.9.2013
Ty přísavky fakt nejdou sundat. Natírat pak plechování a okapy, je horor.
Kudy monilie?, 30.9.2013
Asi se to týká hlavně skleníků, ledového salátu atd. V uzavřeném prostoru s celoročním pěstováním jsou plísně, mšice a jiné potvory asi problémem. Želvy jsou stále venku, mají se kam schovat a přes den se vyhřívají na slunci. Už skoro nežerou. Když... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika