Příspěvky uživatele - 231.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Písková filtrace, 26.2.2015
Dobrý den, máme jezírko 10 m3 hloubka 1.7 m. Hlavní filtrace biologická Nitripro - gravitační pomalý průtok. Voda je filtrací hnána pouze kompresorem (20w) bez čerpadla, tato filtrace má objem asi 750 ltr. Sání do této filtrace je umístěno zhruba... celý příspěvek >
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 1.12.2014
Moč aplikuji ke stromům a keřům dobře 40 let. Vždy se obrátím k tomu nejbližšímu když cítím že už je už.A v pohodě. Na zeleninu nemočím. 
Bio postrik na plisen okurek a rajcat, 11.11.2014
Za dávných dob mého mládí byly postřiky DDT, Arborol a možná ještě něco. Jako špičkový bio postřik proti mšicím, běláskům, apod.,  se doporučoval výluh tabáku. Balíček tabáku zn. Taras Bulba nebo odpovídající množství vajglů na kýbl vody. To... celý příspěvek >
Šmouhy na jablkách, 10.11.2014
Můžete se více rozpovídat? Také mne to trápí. Díky.
Biozahrada?, 7.11.2014
Před 4-5 roky jsem se nechal zlákat vidinou bezúdržbového záhonu. Dle stránek zde zmiňovaných experimentátorů s bio jsem na záhon cca 3x3 m rozhodil pečlivě vybranou směs semen zeleniny, která měla postupně dorůstat a zastínit plevel. Ředkvičky to... celý příspěvek >
Biozahrada?, 6.11.2014
Nemohu si pomoci, ale tak nějak se mi zdá, že by se příroda obešla bez člověka.
Hrabos?, 3.11.2014
Kočka jich dostane tak 3-5 za den.Nežere je, jen trochu ochutná. Kousky masa v želé z konzervy ji chutnají více. I přes její solidní výkon hrabošů přibývá. Sousedím s polem.Bohužel se minulý týden nepohodla s lasičkou. Vyhrála kočka
Červená slupka - bílá dužnina, 17.10.2014
Potřeboval jsem něco udělat s plevelem na hromadě drnů. Vloni jsem v baubau koupil za levný peníz zbytky sadby v hrozném stavu, před vyhozením. Snad odrůda z Německa.  Kupodivu brambory narostly. Sadil jsem je už podruhé. Jedná se o velké hlízy... celý příspěvek >
Pestovani topinambur, 1.9.2014
Je to plevel a je ho těžké se ho zbavit. Jejich konzumace má i jistá úskalí v trávícím traktu.
Záchrana rajčat, 25.8.2014
Plzeňsko, 400m. Také mám sklizeno. Plíseň, čerň. Pěstuji venku 15 rostlin. Od počátku srpna vlhké počasí a nízké teploty, hlavně v noci. V průběhu vegetace preventivně 3x postřik, Akrobat nebo Dithane, tak abych dodržel OL. Před cca 10 dny přes noc... celý příspěvek >
Kdo mi hrabe díry na zahradě?, 30.7.2014
Na zahradě s mi oblevují nahodile vyhrabané díry, tak 10-15 cm v průměru. Hloubka do 20 cm. Jsou vyhrabané jen tak, "pro radost". Dále tomu tvorovi chutnají švestky. Spadlé čačanské si odnáší na podezdívku plotu, někdy zbude půlka, většinou ale jen... celý příspěvek >
Co je to za švestku?, 15.7.2014
Začíná mi zrát nějaká čačanská. moc jich není, jen na špičkách kam nedosáhl přízemní mrazík. Jsou větší než slepičí vejce. největší zatím prům.5cm, délka 8 cm. 
Jak se zbavit užovky?, 7.7.2014
Předevčírem jsem zahlédl kočku, přebornici v chytání myší, jak provádí podivný tanec na zahradě. Stála proti ní užovka, troufnu si říci tak 80-100cm délky, tlustá jak běžná hadice.Když jsem viděl ty žluté skvrnky po straně hlavy tak mne to jakž takž... celý příspěvek >
Co signalizuje kvetení brambor?, 4.7.2014
Jsou nějaké souvislosti mezi kvetením brambor a vývojem hlíz? Např. brambora odkvete, hlíza je už "zralá" k jídlu. Nebo se po odkvetení už dále nezvětšuje, atd.?
Jak se zbavit pařezu?, 5.5.2014
Měl jsem pouze pařez, ne kus pahýlu, docela velké třešně. Podhrabal jsem se z jedné strany pod pařez, chce to opravdu až pod něj a pak jsem tam den co den, asi 14 dní, rozdělával ohýnek.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika