Příspěvky uživatele - 230.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 10.4.2015
Ja jsem Lealu sehnala v Drozdine u Olomouce - drozdin.cz, ted uz maji i zásilkový prodej,.koukala jsem na jejich nabídku, mají je i letos. stromek moc pekny a letos, jestli neomrzne, budou prvni plody- uz se na ni moc tesim. Oproti ostatním opravdu... celý příspěvek >
Roxana, 28.3.2015
Jsem si toho vědoma, že každá novinka není do budoucna evergreenem, což už se tu x- krát probíralo. Ale nakonec - nejsem velkopěstitel, neprahnu po obrovských úrodách, zdravotní stav meruněk již nasazených je zatím velmi dobrý - i já se o to snažím.... celý příspěvek >
Acer platanoides drummondii v malé zahradě?, 6.10.2014
Ferda mravenec je na sebe patrně pyšný, jaký udělal vtip, ale zahradnický guru asi moc nebude, měl by uvažovat o změně jména. Korunu tohoto druhu lze snadno tvarovat či udržovat menší a paní křídla mít nemusí - říkala, že mají prostor 5 m, ne že jej... celý příspěvek >
Postřik proti monilioze, 23.3.2014
V letáku u Horizonu je psáno, že nesmí pršet 2 hodiny. Tak pokud to byl Horizon, snad by to mohlo stačit - ale též nejsem odborník, jen říkám, co jsem si přečetla.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 23.3.2014
Nejsem sice Petr, ale podle mých zkušeností s paní Monilií, lepší později, než vůbec. A Horizon je skvělý, zachránil mi meruňku i tehdy, kdy jsem nepostříkala a monilie se již projevila naplno. Středy větví sice zůstaly vyholené, nějaké plůdky... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika