Příspěvky uživatele - 224.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brambory v seně, 8.7.2014
Myslím celé natě, ne hlízy.
Brambory v seně, 3.7.2014
Dobrý večer,  jo jo, hodil jsem do listí s hnojem apod., brambory krásně rostly. Občas jsem musel sypat slimákům a chodil je zabíjet. Na necelé 2 týdny nebyl doma a skoro celé mi je sežrali slimáci. V tom seně, kterým to mulčuju se jím... celý příspěvek >
Ředkvičky, 8.6.2014
Jak píše Mirek, na fotce je již "vyběhlá" ředkvička. Nyní už Vám nevyrostou,..Zasijte nějaké v srpnu do nevyhnojené půdy. Kořenovou zeleninu nesázejte do půdy čerstvě prohnojené hnojem... Je to zelenina druhé trati..M
Předpěstování košťálovin, 22.3.2014
Ahoj všem, díky za tipy. No mám to i v těch minisadbovačích a už to taky začíná. Smutnice nejsou. S tím přelitím je to možný, nemám to tolik po kontrolou,..jsem jen víkendy takže zalívá dle potřeby máma. Jinak je problém, když je teplota od 15... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 22.3.2014 Obsahuje fotku
Ještě fotka kedlubnu. Děložní lístek už začíná vadnout. A barva taky nic moc.
Předpěstování košťálovin, 22.3.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, poradí mi někdo prosím jak předpěstovávat koš´táloviny. Květáky mi odešly většina a brokolice s kedlubny se ještě drží ale už se jim taky kroutí a sesýchají děložní lístky. Postupně se u všech květáků zkroutili a seschly všechny lístky.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika