Příspěvky uživatele - 163.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Založení zahrady, 25.3.2014
(Zadavatelka) Marie, děkuji za nádhernou inspiraci (a rady), nějak podobně doufám, že to bude za x let vypadat i u nás. Tohle je opravdu příklad hodný následování! Nevím, jak to budu stíhat já, ale třeba se alespoň přiblížím těmto obrázkům...
Založení zahrady, 20.3.2014
Marie, ještě než se podívám na velkém počítači na fotky, můžu poprosit o dvě informace, které bych možná viděla - jak jste oddělila záhony od trávníku (zvažujeme buď gumovou roli nebo plast zatloukaný hřeby, ale nevíme, co je lepší) a pak, když chci... celý příspěvek >
Založení zahrady, 20.3.2014
Zkusím koupit, děkuji za tip.
Založení zahrady, 20.3.2014
Jasně, že mám zájem, už se těším!
Založení zahrady, 20.3.2014
Udělám, díky.
Založení zahrady, 20.3.2014
Lído DÍKY, o tohle mi šlo!��
Založení zahrady, 16.3.2014
Lído, díky, velmi podobně to budu chtít. Rozměry budou 25x35m, uprostřed nepravidelný tvar trávníku, po obvodu ty zmíněné trvalkové záhony plus na jedné straně už živý plot z thují, na další je ten ořešák a budu živý plot zakládat, zbylé dvě strany... celý příspěvek >
Založení zahrady, 14.3.2014
Oba šeříky jsou dost daleko, určitě nemají nedostatek světla, tím jsem si jistá. Ale při touze dát k ořešáku popínavé růže jsem narazila na informaci o škodlivých silicích, které vylučuje, tak jsem myslela, že mám vyřešenou záhadu dvou "nedomrlých"... celý příspěvek >
Oddělení trávníku - co je lepší?, 14.3.2014
Dobrý den! Chceme oddělit trávník od záhonů a vybíráme mezi gumovou měkkou variantou, která se prodává stočená a plastovými díly, které se zatloukají ocelovými nebo plastovými hřeby. Zajímal by mě rozdíl - kromě ceny, s čím se lépe pracuje? Jakou... celý příspěvek >
Založení zahrady, 14.3.2014
Dobrý den! Budu od nuly zakládat zahradu, představuji si kompaktní porost bez mezer tak, aby trvalky nakvétaly postupně po celou sezónu. Nejsem schopná nikde vyčíst ucelený návod, jak na to. Asi je to know-how zahradnických firem, ale nějak se mi... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika