Příspěvky uživatele - 8.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se zbavit včel?, 16.3.2014
To se někomu kecá, když to nezažil! Nám dali sousede kousek od plotu včelín a máme veselo.Taky máme bazén, denně několikrát sítkou sbíráme utopené včely a další ještě napůl utopené plavou.Když věším nebo sbírám prádlo, sama včela.Co setýká trávníku... celý příspěvek >
Pochlubte se svými altány, 25.2.2011
moc pekne :-)
Podlaha ve skleníku - hlína nebo dlažba, 25.2.2011
dekuji za odpoved, doufam, ze vse letos stihnu, rada bych dala do skleniku seminka melounu (seji se ve 4,5 mesici) nemate nahodou zkusenost. A jak hodne se ve skleniku rozroste meloun. Misa
Podlaha ve skleníku - hlína nebo dlažba, 25.2.2011
Zdravim Vas (Michaela z Moravky), nakonec jsem si vybrala, diky mnozstvi doplnku, velikosti skleniku sklenik ze skla HELIOS firmy VaP skleniky. Rada bych vedela, jakou hlinu do skleniku dat, kdyz budu kopat zaklady tak do hloubky 50 cm (+-)... celý příspěvek >
Doporučili byste mi tenhle skleník?, 4.2.2011
Pockam na koupi skleniku do brezna-dubna, bude pry o neco levnejsi (akce na internetu). Jinak mohl byste prosim nafotit jak mate udelane ty policky, ktere pak uzijete na okurky.Dekuji Misa 
Doporučili byste mi tenhle skleník?, 3.2.2011
zacina se mi libit Vas plastovy sklenik, je nutne k nemu dokupovat zakladnu, kdyz si zhotovim (manzel :-)) zaklady z betonu. A nevadi Vam ze nema sikme steny, je to pry lepsi pro dopadajici slunce nebo se to tyka jen u skla Helios? Misa
Doporučili byste mi tenhle skleník?, 1.2.2011
Zdravim, take bych si velmi rada koupila sklenik, uvazuji mezi Limes, VP a Lanit Plast. Vsimla jsem si, ze Limes aVP maji jako vypln sklo (Helios), bydlime na Moravce (okres FM) a jsme tady na vetrne hurce, opravdu silne vetry. Chci se tedy... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika