Příspěvky uživatele - 20.175

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda jabloně do vyšších poloh, 11.3.2014
Zdravím p. Paulo S MM 106 jste také trefil jadro pudla. MM106 je na pudu nenáročná, ale nesmí býti přemokřená jinak trpí rakovinou krčku. Jinak na suchých púdách úrodného tipu se chová jako M1 a na chudých púdách se chová jako M9. U této podnože... celý příspěvek >
Jantar, 11.3.2014
Zdravím Na stotisíckrát Vam děkuji. Hned jsem si ho objednal. Mají tam i dobré špeky. Snad to bude ok. děkuji sadař vlada
Kde prodávají rostlinu stromku Čisteckého jablka?, 10.3.2014
Zdravím Já jsem na podzim koupil Čistecké lahúdkové u Prodej stromků s.r.o.  v sekci jabloně staré a krajové odrudy. Zkuste jim zavolat nebo i poslad email a oni vám poradí. Já jsem s nimi plně spokojen. Někdy to nabízí i ovocná školka... celý příspěvek >
Vysvětlení pojmů, 10.3.2014
Zdravím Vaše otázka je stejná ja ko u degustace vína, le s tím rozdílem, že používají jinné názvosloví. Fádně sladká - odruda je jenom sladká bez náznaku kyselinek čili řepa sladká -   je sladká s mírnou příchutí u dvojsloví... celý příspěvek >
Odrůda jabloně do vyšších poloh, 10.3.2014
Zdravím Vas p. Paulo Nevím proč by jste nemohl radit horalom, kterí májí rádi stromy. Vždyť sami dobře víme jak jsou podnože hodně vybíravé už u nas v dolinách. Horalové nemají odkud brat zkušenosti, když většina praxe pochází z doliny.Já myslím,... celý příspěvek >
Má cenu ji zachraňovat?, 10.3.2014
Zdravím Děkuji za odpověď. Teď jste právě vyděl názorně výsledek ze špatné púdy a ušetřil jste trápení stromu. Vaše fotka přesně dokumentuje následky těžké a hutné púdy. Pokud máte poblíž další jabloně tak jim ještě prosím... celý příspěvek >
Smiřické vzácné, 10.3.2014
Zdravím Je pravdou jak z popisu p. Řihy tak z vlastního pozorování, že podnože silně ovlivňijí kvalitu a jeho chuť jak směrem nahoru tak i opačným směrem. Už i p. Říha ve své pomologii píše, že některé odrudy se nehodí ani na keřové zákrsky a to... celý příspěvek >
Odrůda jabloně do vyšších poloh, 10.3.2014
Zdravím Děkuji Vám p. Paulo za uznání ja zde nabízím pěstitelum dvě varianty a je to jenom na nich co dají stromku do života něco jako sudičky.My co máme rádi ovocný strom objetujeme trochu z plotýnek ze zad či chrpta a je pro... celý příspěvek >
Odrůda jabloně do vyšších poloh, 10.3.2014
Zdravím Máte pravdu a omlouvám se za chybu. Je to ještě tvrdší. Pochází ze Švédska, ale její puvod vzniku je tam nejasný Děkuji za opravu sadař vlada
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika