Příspěvky uživatele - 96.243

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Spatiphylium, 29.5.2015
Dobrý den, nesetkla se někdo s tím, že lepatkovec nemá bílé květy ale zelené? Mám tři kusy zasazené v samozavlažovacím květináči, daří se jim dobře, mají krásné tmavězelené listy, jen ty květy kdyby zbělely. Zalévám 1x za šest týdnů do... celý příspěvek >
Sladkaja děvočka?, 24.5.2015
Dobry den, tak myslim, ze moje devocka taky neni devocka. Plody jsou sice jeste male (a jejich jenom par), ale vypadaji kulate, zadny naznak soudecku :o(Seminka jsem kupovala vloni na Aukru.
Vadnoucí rajčata, 21.5.2015
Nemohlo to být z přelití? Něco podobného se mi stalo u přísad a bylo to přemokřeným substrátem. Když jsem je přesadila do suchého, tak se zvetily. Chtělo by to ale fotku, příčin může být asi hodně.
Rajčata pro sezónu 2015, 13.5.2015
Děkuji za povzbuzení, snad to zvládnou: o) Mám je zasazené co nejvíc do hloubky to šlo.Od spodu jim dost žloutly listy a opadávaly. Teď venku jsou zase asi popálené a trochu se jim kroutí vrcholky, ale doufám, že to nebude substrátem, spíše změnou... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 13.5.2015 Obsahuje fotku
Myslíte, že bude i něco z vytáhlých, hubených rajčat? Mám je už týden venku, ale některé jsou takové neduživé, dnes jsem jich i pár vyházela a koupila v zahradnictví sazenice a ty jsou teda nádherné. Bohužel takové odrůdy, jak jsem si vysela, v... celý příspěvek >
Sladkaja děvočka?, 3.5.2015
Děkuji, paní Jiřino, za zkušenosti. Já mám právě děvočku nejvyšší ze všech, roste jako blázen, vysévala jsem koncem ledna a teď už má určitě kolem metru (a to ji mám v obýváku). No ale taky jsem zvědavá, co z ní nakonec vyroste, mám semena koupená z... celý příspěvek >
Sladkaja děvočka?, 3.5.2015
Prosím o radu ty, co mají zkušeností se Sladkajou děvočkou. Mají se vyštipovat zálistky? Mám pocit, že jsem tady na fóru četla, že děvočku je vhodnější nechat růst bujně a nic nevyštipovat, ale už to nemůžu najít. Moc děkuji za rady! 
Rajčata pro sezónu 2015, 9.4.2015 Obsahuje fotku
Tak tady je moje zahrádka. Vůbec si nedovedu představit, jak to všechno udržím v obýváku ještě něco přes měsíc (budu sadit vše jen na balkon). Zvlášť děvočka je nějaká vytáhlá, tak jsem zvědavá, jestli to bude originál nebo nějaké překvapení. Některé... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 25.2.2015
Moc děkuji za cenné rady. Hnojit zatím nebudu, ještě je to všechno dost malé, takže uvidím časem, ještě mají skoro tři měsíce než půjdou na balkon, takže času dost: o)
Rajčata pro sezónu 2015, 23.2.2015
Dobrý den, mohla bych se zeptat zkušenějších pěstitelů rajčat, kdy začínáte své sazeničky přihnojovat? Vysela jsem cca před měsícem do výsevního substrátu a pikýrovala rovněž do výsevního substrátu. Teď ale nevím, jestli už není čas na přihnojování... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 25.1.2015
Tak já už jsm vysela včera, i rajčata a dneska vyseju zbytek (bylinky). Vloni jsem vysela koncem února a něco začátkem března a bylo to pozdě. Tak uvidím letos.
Dýňové slavnosti Šebrov, 16.1.2015
U nás je nejoblíbenější dýňová polévka podle tohoto receptu, je fakt výborná, akorát se tam musí dát šlehačka ne smetana na vaření, jednou jsem to spletla a nebylo to k jídlu: o)
Rajčata pro sezónu 2015, 1.1.2015
Já budu letos pěstovat rajčata podruhé a už se na to moc těším. Semena mám nakoupeny, takže už jen zasít. Pěstovat budu jen na balkóně v Praze v samozavlažovacích nádobách. Z rajčat plánuju tyto odrůdy: keříčková: Sladkaja děvočka, Husky cherry... celý příspěvek >
Zelenina v truhlíku, 4.8.2014
Moc pěkné!!! Taky letos poprvé pětuju na balkoně zeleninu (rajčata tyčková i keříková balkonová) a papriku. Letos je to zatím takový pokusný rok, ale příští rok bych chtěla zkusit vypěstovat co njevíc zeleniny (hlavně rajčat) na malém prostoru.... celý příspěvek >
Rajčata a jahodník v jednom květináči, 27.7.2014 Obsahuje fotku
Řekla bych, že to dopadlo dobře. Prospívají rajčat, papriky i jahodník Připujuji fotku starou asi měsíc.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika