Příspěvky uživatele - 109.115

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 13.6.2016 Obsahuje fotku
Filtr
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 13.6.2016 Obsahuje fotku
Filtr 
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 13.6.2016 Obsahuje fotku
Foto fitru
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 13.6.2016 Obsahuje fotku
Moje řešení napojení přívodu a odkalování HT trubkama.
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 31.3.2015
Dobrý den, tak jsem se po roce podíval na diskuzi co jsem založil 6.3.2014 Jsem překvapen kolik návštěv má, doufám že to aspoň několika lidem pomohlo vyřešit problém s jezírkem.  Já osobně jsem spokojen, udělal jsem několik uprav a... celý příspěvek >
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 6.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, to jsem já co založil vlákno. Těší mě že to pomohlo už více lidem. Já osobně jsem spokojen. To čištení, molitany vytáhnu a rozeberu.Potom je na 2x vyperu v kýblu kde mám jezírkovou vodu. Moc to nepřeháním s tou hygienou. Někde jsem... celý příspěvek >
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 11.3.2014
Dobrý den, já osobně jsem velmi spokojen. Před tím probíhal pokus o vyčištění vším možným včetně "domacím výrobkem"  ,ale bez ůspěchu. Nechtěl jsem investovat ty částky v CZ obchodech. Koupené to mám už od 8. 2013 Dlouho jsem váhal... celý příspěvek >
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 6.3.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, loni jsem tam koupil komplet vybavení a jsem spokojen. Snad to někomu taky pomůže jako mě.Jezírko mám cca 20 m3 Cenový rozdíl s ČR obchody je opravdu " nepatrný "  Komplet i s dopravou do ČR bez problému. Teichfilter... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika