Příspěvky uživatele - 4.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trubač - zmrzl?, 25.4.2006
Ahoj Martine, děkuju za odpověď! Dnes jsem nadšeně zkonstatovala, že na mém trubači se objevily miniaturní zelené pupeny! Takže příroda je opravdu mocná čarodějka a i když už jsem tomu nevěřila, tak to dopadlo takhle. Ať Ti zahrada pěkně kvete, ahoj... celý příspěvek >
Poradíte vhodný keř?, 23.4.2006 Obsahuje fotku
Chystám se na zahrádku k severní straně dřevěného plotu zasadit nějaký hezký okrasný keř. Ráda bych, aby do šířky vyrostl maximálně 1,5 m a měl hezké buď výrazné modré nebo růžové květy. Půda je u nás spíš špatná - jílovitá. Poradíte mi, prosím,... celý příspěvek >
Trubač - zmrzl?, 23.4.2006
Mám rok vysazený trubač. V létě krásně vyrostl, ale obávám se, že letošní zimu nepřežil. Stále nejeví žádné známky života - je naprosto suchý. Přesto ještě váhám s jeho vykopáním, protože jsem někde četla, že trubač může znovu vyrazit od kořenů nové... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika