Příspěvky uživatele - 114.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari Honda IV., 14.2.2008
Nejlepší je zapnout kola napořát, sice je potřeba trochu větší síla na zatočení, ale jinak OK.
TZ-4K-14 vypínání předního diferenciálu, 7.2.2008
Aha, asi jsem něco přehlédl, nepochopil jsem, že je potřeba řadit. No, ale přihrnování brambor by mohla utáhnout i motorová závislost s plynem na čtvrtině. I když přiznávám, že to není optimální.
Naviják na Vari, teru, dakr, agzat, 7.2.2008
Tu variantu variantu s těmi cívkami bych viděl jako dostačující. Myslím, že by stačilo na nápravu navařit dva háčky a za ty chytnout smičku z lana, které dáte okolo něčeho za co se vytáhnete. Při tahání bych vypnul náhon kol, aby to zbytečně... celý příspěvek >
Husqvarna 395 XP - plagiát, 7.2.2008
Znám tu pilu, nebo to alespoň vypadá velmi podobně, jako Berlan BBKS50-22 a mám s ní poměrně dobré zkušenosti. Řezal jsem s ní příčným řezem 3m3 prken 22 mm z kmenů v průměru cca 30cm. Jele dobře jen co jsem nastavil karburátor a olejové čerpadlo.... celý příspěvek >
TZ-4K-14 vypínání předního diferenciálu, 7.2.2008
P.S. jestli myslíte vypínáním předního diferenciálu uzávěrku diferenciálu tak tu mají také oba.
TZ-4K-14 vypínání předního diferenciálu, 7.2.2008
Pánové tato debata mě dost mate. Máme T4K12 i T4K14 a s použitím jako stacionárního pohonu není jediný problém. U obou typů vypnete pohon zadní nápravy, poté zapnete motorovou závislost náhonu a vyřadíte (zařadíte neutrál) pustíte spojku a točí se... celý příspěvek >
Motor jikov, 4.2.2008
ze zkušenosti bych si dovolil říct, že je zadřená klikovka
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika