Příspěvky uživatele - 235.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 4.3.2014
Ahoj Miloši, dopadlo to opravdu špatně. Letos se budu bránit novýn postřkem. Vysloužil Petr
Ošetřování, ochrana meruněk, 4.3.2014
Dobrý den, ochranu proti mrazu je možno zajistit přípravkem Cropaid. Petr
Ošetřování, ochrana meruněk, 4.3.2014
Dobrý den, jak přežily meruňky jarní mráz dne 18.května 2012? Za odpověď děkuji. Petr
Medvědí česnek - Tinktura - otrava?, 22.5.2009
Už mnoho letr trpím chorobou (střeva) se kterou je (prý) tato bylinka schopna alespoň trochu, zabojovat. Pokouším se z ní vyrobit kapky, ale mám mnoho otázek a odpovědi (posháněné všudemožně) se různí - jak dlouho louhovat, nechat na světle-ve tmě,... celý příspěvek >
Výrobci osiva, 3.5.2009
Nejlepší zkušenosti mám s firmou SEMO.
Medvědí česnek - je to on?, 2.5.2009
Dobrý den, pod vlivem všech (I ZDE!) získaných informací jsem vyrazil do přírody a našel něco, co když (míněny listy) rozemnnu v prstech, tak česnekovou vůni cítím, bylinka je asi stejné velikosti i vzhledu, ale - listy má velmi (oproti všem (I... celý příspěvek >
Jaká rostlina na dřevěný el. sloup?, 30.4.2009
Pokud je sloup napuštěn chemiií, nepomůže rostlinám ani svěcená voda. Mám podobnou zkušenost s železničními pražci, pár let trvalo než se z nich ten sajrajt vyplavil. Dnes již vše ok.
Puchýřky na listech révy, 30.4.2009
Taky tak - vlnovník, hálčivec. Viz. příspěvek hálčivec, vlnovník-postřik?
Hálčivec, vlnovník - postřik?, 30.4.2009
Cca před týdnem jsem postříkala Sulikolem proti padlí. Je možné teď použít proti roztočům Magus 200SC? Kdyby byly nějaké tipy jak na neudržovaný vinohrad, např. i hnojení, stimulátor na list atd. budu jen ráda. Učím se za pochodu, bohužel. Díky za... celý příspěvek >
Hálčivec, vlnovník - postřik?, 30.4.2009
Včera jsem na révě objevila obě tyto potvory. Jsem na vážkách zda postříkat nebo ne. Zdá se mi, že i květenství jsou nějaká zaschlá. Vinohrádek mám první rok, koupili jsme ho současně s RD, tak zanedbanou révu jsem snad ještě neviděla. Snažím se ho... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika