Příspěvky uživatele - 211.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okurky nakladáčky pěstování na textílii, 15.5.2014
Je možné, že mi mravenci vyžírají semena okurek?? každý rok vysévám na třikrát. Pak různě po zahrádce nacházím vyloupnutá, prázdná semena. Dřív se mi to nestávalo, jen asi poslední 4 roky. Nemáte tušení co to způsobuje? Letos zkouším předkličování a... celý příspěvek >
První řez, 27.3.2014
Děkuji za vaše reakce, odrůda hrušně je Williamsova zelená a podnož Pyrus communis.
Papriky 2014, 26.3.2014
KLÍČIVOST. Letos jsem si udělal takovou menší statistiku jak mi klíčí semena paprik. Zaseto mám měsíc, od každé odrůdy do 15 ks, jen Slovakie 30 ks. Feher 0 % vyklíčilo (trvanlivost, klíčivost do roku 2012), Samara 50 % (2008), California Wonder 0 %... celý příspěvek >
První řez, 11.3.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, potřeboval bych poradit, jak založit korunu při prvním výchovném řezu hrušně a švastky. Předem děkuji za vaše reakce.
Choroby brambor, 28.2.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, poradil by mi někdo co to mám za chorobu na bramborách. Objevil jsem ji poprvé loni po sklizni. 70 % žlutých a 20% červených brambor je takto uvnitř napadeno na řezu. Po okrájení není po ničem ani památky, ale když se rozpůlí je to... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika