Příspěvky uživatele - 208.175

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slivovice - kvas, 28.2.2014
O 30°C jsem psal jen já. Chtěl jsem tím jen upozornit na velký vliv teploty na rychlost a způsob kvašení. Švestky, jablka a vlastně cokoliv je ve vhodných podmínkách schopno prokvasit i daleko dřív než za týden. Běžně za 72 hodin. Vhodné podmínky -... celý příspěvek >
Jednoosy malotraktor z Mounfieldu či Vari/Terra, 7.7.2012
Ještě jsem zapoměl ND na 4 takty jsou dražší, ale pokud je motor správně obsluhován dle návodu, tak nejsou třeba. To popisuji GXV 160. Nejlépe je opravdu vyzkoušet, těch starších 4 takt profi motorů je stejně, jako šafránu a tak je daleko snažší... celý příspěvek >
Jakou levnou benzínovou pilu?, 9.9.2011
Když už, tak 950 má vyšší výkon, při stejné hmotnosti. Ale ty výkony bych doporučoval brát s větší rezervou. Natankovanou, připravenou tuto pilu k řezání s hmotností kolem 7 kg a vším, co patří k této cenové hladině, no, je to Vaše rozhodnutí. Mě ta... celý příspěvek >
Élektromagneticka štartovacia cievka Tecumseh - sviečka, 11.7.2011
A pro zajímavost zkoušel jste tu starou svíčku i potom po startu motoru na novou svíčku s menší vzd. mezerou 0,25mm?
Otáčkoměr, 11.7.2011
Já jsem napsal, že jsou otáčkoměry, např Stihl, které mají přepínání 2t a 4t, že se najde jedinec, který neví na co to je, nebo na jaký motor danou polohu použít neřeším.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika