Příspěvky uživatele - 249.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jetel, včely, děti, pes, 6.8.2014
Pokud by někoho zajímalo, jak to dopadlo, tak jsem na jaře pohnojil kompostem, v červnu ještě trochou močoviny a zvýšil jsem výšku sečení i interval sečení. Jetel samozřejmě nezmizel, ale už se tolik neprosazuje, tráva je hustší a jetel už ani tolik... celý příspěvek >
Jetel, včely, děti, pes, 26.2.2014
Ano, rozumím a přesně o to mi jde. Dát lepší podmínky trávě a potlačit jetel. Pokud tam nějaký zbude, ale nebude už tolik kvést, stačí mi to. Já nemám problém s nějakou včelkou na jeteli, ale když ten kus trávníku bzučí a hýbe se včelama, tak to... celý příspěvek >
Jetel, včely, děti, pes, 26.2.2014
Četl jste, co jsem psal, nebo reagujete tak nějak z voleje? Pravidelné sečení je mi k ničemu, když sekačka nevezme všechny květy a navíc jetel kvete klidně další den po sečení.  Kde jste četl něco o tom, že mi vadí pár včel a kytek v... celý příspěvek >
Jetel, včely, děti, pes, 26.2.2014
Určitě se do toho nebudu pouštět teď, to já si jenom s předstihem zjišťuju, co s tím :)
Jetel, včely, děti, pes, 26.2.2014
Díky za všechny příspěvky. Asi to zkusím tak, že nejdřív zlikviduju jetel (buď se pokusím vytrhat co půjde anebo chemicky), zvertikutuju, doseju, přihnojím kompostem, zaválcuju a budu doufat. Možná pozděj i nějaký dusík, aby se jetel zase... celý příspěvek >
Jetel, včely, děti, pes, 25.2.2014
Mám problém s jetelem. Na dvoře máme přírodní trávník, roste v něm kde co, nemám s tím problém. Kromě jetele. Když začne kvést, je na něm spousta včel a pokud bych to neřešil, měly by děti klidně i několik žihadel za den. Dcerka má celkem silnou... celý příspěvek >
Zděný venkovní stůl/skříňka, 27.6.2011
Přidám několik postřehů: V případě použití XPS jej nezapomeňte před stěrkováním či lepením zdrsnit. Je také dobré použít kvalitnější stěrkovací hmotu, protože běžné jsou určené na EPS. Není nutné brát přímo stěrku na XPS, ty už jsou dost drahé,... celý příspěvek >
Zděný venkovní stůl/skříňka, 27.6.2011
Alí, jen drobná oprava - Perimetr není XPS, ale jen EPS pěněný do formy, tj. není řezaný a díky tomu není tak nasákavý jako běžný EPS.
Po jaké době vzejde trávník, 8.6.2011
Sel jsem kousek trávníku v květnu a po 4 dnech už vylezly první stébla. Měl jsem to přikryté bílou netkanou textilií a pravidelně jsem zaléval.
Po jaké době vzejde trávník, 8.6.2011
5-6 týdnů? To spíš dnů, ne?
Pískování trávníku - jaký písek lze použít, 18.6.2010
Paní to má trošku pomotané, je to naopak, kubík váží cca 1,5-1,7t. Pokud je to v tom Bzenci opravdu křemičitý písek, tak to pak vychází i tak výhodněj.
Pískování trávníku - jaký písek lze použít, 24.5.2010
To je potěrák, moc velká frakce. Hledejte křemičitý písek kolem 1mm.
Kde sehnat kameny na skalku, 24.5.2010
V lomu Bzová se těží šedomodrý (a okrový)  pískovec.
Jak udělat drenáž k sudu pod okapem?, 14.5.2010
Ale ono to funguje, mám to tak udělané u garáže, aby mi to neteklo pod ni, ale zároveň tam chci mít plnou bečku vody na zalévání. Ta hadice  je totiž ta úzká svislá nádoba, kterou doporučujete :-)
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 5.5.2010
Hm, to je zajímavé, na českém webu fiskarsu o ní není nic, asi se k nám nedováží.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika