Příspěvky uživatele - 222.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vodárna aquacup či jiná do 6000Kč, 17.5.2016
hledám vodárnu pro stávající podmínky - čerpání ze studny do IBC kontejneru, přímá zálivka sprchou na tyči. studna cca 3m, horizontálně 80m s převýšením do 1m, 60 m bude plastova trubka 32mm + hadice pul coulka cca 20m. Cena do 6000Kč místní... celý příspěvek >
Měsíc uležený koňský hnuj po rajčata?, 11.5.2014
Zdravím, rozhodl jsem se zvětšit plochu záhonů pro rajčata a papriky, bohužel záhony připravuji až nyní před výsadbou. Mám na zahradě několik koleček asi měsíc starého konského hnoje - mohu ho použít pod vysazované rostliny? Netuším zda nehrozí... celý příspěvek >
Levny zavlahovy system z ciny, 25.2.2014
Dobrý den, rád bych se zeptal zda nemá někdo zkušenost s tímto systémem. (25m DIY Micro Drip Irrigation System Plant Self Watering Garden Hose Kits #F8s) použití pro foliák 3x5m, rostliny v kvetnikach, voda ve 200l sudu umístění sudu mám... celý příspěvek >
Kalové čerpadlo - průměr hadice, 25.2.2014
Děkuji všem za reakce, snažil jsem se tady nejdříve pročíst diskusi a domníval jsem se, že by ten udávaný výkon mohl vykompenzovat ztráty v délce a průměru potrubí.  Z cenových důvodů asi sáhnu po klonu malyše, dvě sezony snad vydrží, ostatně... celý příspěvek >
Kalové čerpadlo - průměr hadice, 25.2.2014
Zdravím,  mám dotaz na zkušenější ohledně čerpadla -  koupil jsem kalove čerpadlo v lidlu -  vykon 1100w,  dopravni vyška 8m  potřebuji doplnovat sudy na destovou vodu - cca 5x200l a případně přímou zálivku hadicí u... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika