Příspěvky uživatele - 234.209

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení odrůdy, 23.2.2014
Domnívám se, že je to příliš málo pro určení odrůdy. (Asi jako kdybych chtěl určit auto a řekl bych, že má čtyři kola a vzadu spojler). Ještě bude vhodné doplnit velikost a tvar plodů, barvu a ojíněnost, dobu sklizně - zralosti, barvu, chuť a... celý příspěvek >
Kdy letos zkrátit ptačí zob?, 23.2.2014
Na nic bych nečekal a klidně bych ptačí zob nyní ostříhal. Josef. A pak ještě třeba dvakrát i vícekrát během roku.
Řez třešně - dvoupatrová koruna, 23.2.2014
Schéma ani fotku nemám, nikdy jsem vřeteno u třešně nedělal. Diskuse se vede nyní, za dva až tři měsíce - kde bude tato rozprava? Vložte, prosím, zítra fotku aktuálního stavu. Myslím, že když se Vám na fotku nevejdou okrajové části koruny,... celý příspěvek >
Polykultura - kombinace rostlin - jak na to?, 23.2.2014
Kuky, tohle vypadá opravdu spíše na ten laskavec, než na lebedu. Ta má (podle mých chabých zkušeností) trojhrannější, špičatější listy a ne tak výrazně žilkované. Josef. 
Řez třešně - dvoupatrová koruna, 23.2.2014
Věřím, že Vy (a Chuck Norris) byste to dokázal. Josef.
Poznáte strom?, 23.2.2014
Mimo jsem byl v první chvíli také, také jsem si nejprve myslel, že jde o bobrový list. (EDIT: koukám, že tu mám pěkný překlep :-) Tazateli tedy objasním: myslím, že jde o hlošinu pichlavou - Elaeagnus pungens. Josef. EDIT: přidávám jeden... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika