Příspěvky uživatele - 83.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Napadnutý strom, 9.2.2016
ten strom sa už nedá zachrániť?
Moja švestkomeruňka, 14.4.2014
Asi sa to tak rýchlo nešíri a nebolo by treba rušiť celý strom, ale ked sa ten stred odstráni, bude zvyšok stromu s dvoma bočnými konármi vyzerať divne
Tipala, 25.3.2014
Tak tomuto sa u nás voľakedy hvorilo "belice"...ako biele slivky... mimoriadne sladké, džem z z nich sladký s mierne horkým podtónom. Nezavárali sa. Dozrielvali skôr ako modré slivky. Pálila sa z nich tzv.belovica. Odišli do večných lovíšť s nástupom... celý příspěvek >
Hybrid švestkomeruňka, 12.3.2014
Tak-čo nové dáme tento rok?...Pochváľte sa 
Neujali sa všetky vrúble, 21.2.2014
pán Wimpi, presne tak to zajtra chcem poriešiť
Konár olúpaný od kôry, 20.2.2014
Ako vidno na fotkách, na jabloniach sa mi rozšíril mach a lišajník... mám použiť drôtenú kefu a následne postriekať zelenou skalicou?
Konár olúpaný od kôry, 20.2.2014
Ďakujem, myslíte ten bežný balzam, ktorý predávajú Záhradkárske potreby na ošetrovanie rán na stromoch? To spotrebujem aspoň 3 kelímky...
Neujali sa všetky vrúble, 20.2.2014
Ďakujem pán Vysloužil... a nemal by som to trocha šikmo zrezať? Tá náprotivná strana je už ja tak čiastočne suchá...
Neujali sa všetky vrúble, 20.2.2014 Obsahuje fotku
ešte jeden obrázok
Neujali sa všetky vrúble, 20.2.2014 Obsahuje fotku
Do slivky som naštepil 4 vrúble z marhule, ujal sa len jeden. Zvládne to nejako te kýpeť, alebo to celé o pár rokov (2-3) odumrie? Čo mi poradíte s tým urobiť?
Konár olúpaný od kôry, 20.2.2014 Obsahuje fotku
a ešte jeden obrázok
Konár olúpaný od kôry, 20.2.2014 Obsahuje fotku
...čo s ním?...zlikvidovať?...alebo prežije?
Moje nové tekvice 2014, 24.1.2014
tiež som počul, že to nebolo ktoviečo... vraj stále to chutilo ako dyňa...
Ačokča 2013 - pre a proti, zástancovia a odporcovia, 23.1.2014
Manželka nemôže surovú papriku, zrejme jej nerobí dobre na žlčník, toto by mohla byť alternatíva..
Tekvica Hokkaido a Uchiki Kuri, 14.1.2014
Butternutt
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika