Příspěvky uživatele - 153.119

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zatravnění sadu, 30.1.2015
Jsem pro třetí variantu - Namulčovat. V.
Štíhle vřeteno hrušně, 28.1.2015
0,5 m je strašně nízko.  To by bylo možné u vzpřímeně rostoucích odrůd jako je Konference. U hrušek co rostou jako Lucasova bych zakládal patro v cca 70 cm. Ty větvičky jsou dost slabé. Vyberte jich cca 5 a ocvakejte koncové pupeny. Nezapomeňte... celý příspěvek >
Bio postrik na plisen okurek a rajcat, 12.11.2014
Mazlavé mýdlo jsem zkoušel do jabloní (bez neutralizace). Fytotoxicita se projevila asi až za tři týdny. Mazlavé mýdlo bylo základem pro běžné jíchy na počátku 20. století. Bezpečné a také dražší by mělo být kokosové (draselné) mýdlo prodávané... celý příspěvek >
Pravokořenné stromy, 31.10.2014
Pan Svoboda se domnívá, že strom se lépe cítí na "vlastních nohou".  Dává ale přednost semenáčům, které neroubuje. To je potom celistvá rostlina bez zásahu člověka, která se cítí uplně nejlépe... Pro docílení optimálních chuťových vlastností je... celý příspěvek >
Česká rajčata, 15.8.2014
Měl jsem loni Malinowy Henryka. Také mě nezaujalo. V.
Nitkovitost rajčat, 24.7.2014
Obnovuji toto téma. Příznaky této choroby jsou stejné, jako poškození herbicidem. Na tomto fóru se většina těchto problémů svádí na herbicid v substrátu, ale problém může být vážnější. Posuďte sami. Vygooglete si obrázka Tomato+cmv V.
Jabloň Rubín, 27.6.2014
Pokud jsou delší prodlužující letorosty, je to OK. Pokud jsou v této době běžné podřízené letorosty dlouhé okolo 60cm, je strom příliš bujný, bude déle vegetovat a nestihne založit tak kvalitní květní pupeny jako Rubín s přírůstky okolo 30-40 cm. Při... celý příspěvek >
Suché nebo jen nemoné jablonové aleje, 19.6.2014
U nás takhle řádí bourovec prsténčivý. Soustavně likviduje alej mezi Hradcem Králové a Jaroměří. Usychání stromů může způsobit i úlet herbicidu. V.
Prev-B2, 16.6.2014
Samozřejmě funguje, ale kontaktně. Je třeba na to myslet při aplikaci. Firmě Biocont, která u nás prodává "EKO" přípravky docela fandím. V.
Prev-B2, 13.6.2014
Bór je zde v "homeopatické" dávce. Díky jeho přítomnosti může být přípravek registrován jako hnojivo. Přípravky na OR mají komplikovanou registraci. V.
Znáte tuto rostlinu?, 11.6.2014
Chamaedorea V.
Plodnost jednoletého dřeva na víceletém, 13.5.2014
O tom je právě Guyotův řez. Ze stařiny vám vyroste letorost, ze kterého si uděláte záložní čípek. Další rok máte těsně u hlavy dvouletý čípek obrostlý jednoletým dřevem. V.
Lesní bylina, 24.4.2014
Projděte si tu čeleď, na kterou Vás Josef navedl. V.
"Forkertovo nikolování", 6.3.2014
Stando, jak to myslíte s tou vložkou z lýka? Vložku by snad měl tvořit plátek z celého průřezu roubu. V.
Jaký nůž na roubování?, 20.2.2014
Pochybuju, že jsou nabroušené. Podívejte se na cenu jejich jednosečných nůžek... Jejich e- shop je spíš drahý, aby nekonkuroval velkoodběratelům.  Zboží v oficiálních cenících je vždy předražené. Zajímalo by mě v kterém roce jste viděl... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika