Příspěvky uživatele - 169.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drtič větví Vares Shark, 17.2.2014
Také přihodím zkušenost s tímto drtičem. Kupoval jsem jej hlavně z důvodu celokovového provedení, které je skoro nezničitelné proti běžně používaným plastům a v případě potřeby lehce opravitelné. Takže v tomto směru žádný problém. Co mě však po... celý příspěvek >
Oprava kladiva s plastovým topůrkem, 20.1.2014
Je zajímavé, kolik odlišných názorů se zde objevilo k tomuto tématu. Jak jsem již napsal, používám zalévání pomocí CHS 1200 již déle, než 10 let a za tu dobu se nestalo, že by se nástroj v zalití uvolnil z důvodu selhání epoxidu. A to jej používám... celý příspěvek >
Oprava kladiva s plastovým topůrkem, 16.1.2014
To chce klid. Tady se dobrat od někoho normální rady vyžaduje někdy pevné nervy. Já používám na upevňování seker, palic, krumpáčů a pod. na násady již dlouho zalévání Epoxidem 1200, který se prodává jako souprava s tužidlem a odměřovací nádobkou a je... celý příspěvek >
Jaký olej na mazani retezu do pily?, 7.1.2014
Pro zajímavost zkopíruji příspěvek, který jsem napsal na spřátelený portál Energosféra, kde již podobná diskuze proběhla. Obsah se týká přímo toho, čím se zabýváte. "Samozřejmě, že takoví lidé, kteří používají Bipol, existují. Jenom nemají... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika