Příspěvky uživatele - 9.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Olej Stihl HP ultra, 16.2.2014
Zdrávím, máte někdo zkušenosti s tímto olejem Stihl HP ultra (zelený)? Děkuji za rady i tipy.
Pila do těžby, 8.2.2014
No ta 560xp je pěkná pilka ale k husqvarně mám své výhrady.No možná by mě ta ms362 stačila ale co když se mi naskytnou větší stromy např 3 a více kubíkové nebo bukvové, právě proto jsem chtěl mít výkonovou rezervu.
Pila do těžby, 8.2.2014
No cenově se odsebe liší málo zhruba o 2 000,-Kč, ta váha u mě nehraje moc velkou roli už jsem toho pokácel hodně a nikdy jsem se z vibrací nezbláznil jak několik lidí psalo v jiných diskuzích, váha mi nevadí jenom se někdy pila pronese když musím... celý příspěvek >
Pila do těžby, 8.2.2014
No jak jsem se už asi zminoval tak mám doma ms310 v zánovní stavu, servisák mi řekl že když ji vezmu do těžby moc dlouho nevydrží a pude do kytek, proto jsem se rozhodl koupit profi pilku původně jsem chtěl HQ372xp jenomže se už dělá stěma motoroma... celý příspěvek >
Pila do těžby, 6.2.2014
Se svým Stihláckým servisem jsem max.spokojen chlápek co tam prodává tak tomu opravdu rozumí a ví co dělá.No ta ms362 hodně lidí na ni nadává ale moc tomu nevěřím nikdy jsem nezažil že byse mi Stihlka rozbila.Takže bud 362 nebo 441 ještě to zvážim... celý příspěvek >
Pila do těžby, 6.2.2014
No taky budu těžit ty smrky max 2,5kubíku, váhu zase tak moc neřešim a co ta ms362 jste sní spokojen?
Pila do těžby, 6.2.2014
Zdrávim, potřeboval bych poradit pilu do těžby preferuji Stihl ale Husqvarně se nebránim.Děkuji za každou radu.
Husqvarna 365/372xp výběr filtru, 26.1.2014
Dobrý den budu si na svoji pilku 365sp. kupovat větší filtr, servisák mi nabízí tři typy:40micronů,80micronů a filcový.Cenově jsou všechny tři srovnatelné ale nevím který je správný, nebudu řezat nikde v prachu či písku, klasické řezání v lese... celý příspěvek >
Přilba k motorové pile, 2.11.2013
Zdrávim, chtěl bych se zeptat s jakými přilbami do lesa máte nejlepší skušenosti?Případně které nedoporučujete.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika