Příspěvky uživatele - 63.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skutečně zakrslý jehličnan, 30.12.2017
Dobrý den. Prosím o radu. Rozhodla jsem se předělat zahradu, a kolem plotu nasázet nějaké stromy a keře(nyní tam v houštině rostou jehličnany, které podle majitele měli být zakrslé, ale nyní už dosahují výšky 4M) ráda bych nějakou borovičku co... celý příspěvek >
Jak zachránit vavřín?, 30.10.2016
Moc děkuji za normální reakci. Zkusím co jste poradila a umístím ho zatím zvlášť. Uvidíme jestli se chytne. Kdyztak ho vyhodím. Jsem si říkala, že ho zkusím zachránit. Ještě jednou děkuji.
Jak zachránit vavřín?, 30.10.2016
A fotím skutečný stav-který je jak jsem psala žalostvný, nebudu popisovat žalostný stav a dávat foto krásné zdravé rostlinky.
Jak zachránit vavřín?, 30.10.2016
Dostala jsem ho včera ve 21 hod večer. Se škůdcema problém nemám jen nevm, jestli ho mohu sestřihnout a kam po tak radikálním řezu umístit.
Jak zachránit vavřín?, 30.10.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den. Od tchyně jsem dostala vavřín, na kterým je na první pohled vidět, že se mu nedaří. 1. je nakažený nějakým "neřádem" tam je mi jasné, že ho budu muset postříkat. 2. Je to takov koště. Má 4 větvičky ta nejdelší cca 60cm jsou... celý příspěvek >
Zakrslé nepopínavé muškáty, 1.1.2016
Všem děkuji za reakce. Odkazy omrknu, kamarádku požádat nemohu, protože je nemá kde uchovávat tak je vyhodila s tím, že na novou sezónu zase koupí něco jiného co kde sežene. Jinak Obrázky nádherné ten první je úplně luxusní 
Zakrslé nepopínavé muškáty, 30.12.2015
Teď tak koukám po netu a starých nabídkách zahradnictví, V nabídkách je pelargonium zonale, ale nikde mini :-(
Zakrslé nepopínavé muškáty, 30.12.2015
Moc děkuji :-)
Zakrslé nepopínavé muškáty, 30.12.2015
Dobrý den, zdravím všechny. Jelikož jsem loni měla na oknech muškáty tyrolské a byla to těžká bída, tak mi kamarádka v práci povídala, že koupila muškáty-klasické zakrslé, že je má na oknech v truhlíku, krásně kvetou - jsou nenáročný jako ty klasický... celý příspěvek >
Prosím poraďte o jaký strom se jedná, 12.4.2015
fakt je to cukrový javor??? :-)
Prosím poraďte o jaký strom se jedná, 12.4.2015 Obsahuje fotku
Dobrý večer zahrádkáři. Prosím můžete mi podle obrázku pupenů stromu říct o jaký strom se jedná??? Hledala jsem na netu, ale už si nevím rady. Předem děkuji
Hortenzie v květináči, 19.10.2014
Dobrý den. Dostala jsem 3 hortenzie. Zatím jsem je na zimu dala do venkovního záhonu, s tím, že zjara tam mamka bude vysévat zeleninu, takže je dám do květináče. Koukala jsem že přezimování v květináči je možné, ale že je nutná tmavá místnost a... celý příspěvek >
Střecha na zim. zahradě - makrolon se potí, 31.3.2014
Moc Vám děkuji za rychlé reakce. Nevěděla jsem zda-li to je normální nebo vada a nechtěla jsem být za vejpruzku. Dodavateli jsem volala, mám to nafotit a paní to nechá posoudit technikům-firma která mi dělala zimní zahradu zajišťovala boky a skla,... celý příspěvek >
Jaké keře, rostliny byste doporučili pro volně rostoucí živý plot?, 31.3.2014
Koukám k sousedom. Mají živý plot jakousi vrbu která má mladé výhodny bílo růžové. Vypadá to úžasně. Opadá hezky najednou a bezlisté pruty jsou do oranžova, takže to není ani v zimě nijak nezajímavé. Bohužel nevím jak se jmenuje(určitě tu budou vědět... celý příspěvek >
Střecha na zim. zahradě - makrolon se potí, 31.3.2014
Dobrý den zahrádkáři a kutilové. Před necelým rokem jsem si nechala postavit zimní zahradu. Na střechu jsem zvolila místo skla makrolon (i firma ho spíš doporučovala) ALE všimla jsem si, že je makrolon opocený uvnitř v těch komůrkách. Nijak mi to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika