Příspěvky uživatele - 155.221

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Množení vinné révy, 28.2.2014
tak ja zase pri zakoreňovaní vo vode v PETke nechávam odrezok najskôr poriadne prekoreniť a až potom sadím do PETky s hlinou - zdajú sa mi tie staršie hnedé korienky pevnejšie, ako mladé krátke (ešte biele). Možno to robím naopak, ale funguje to .... celý příspěvek >
Sladkaja děvočka - kde sehnat semena?, 16.2.2014
Pekný deň, Vaše Mini San Marzano majú skôr paprikovitý tvar s prehĺbenou špičkou a tie moje sú skôr oválne. Ale tiež ich máte plné šťavy. Rozkrojil som ich ľahko prvým zúbkovaným nožom, čo som mal po ruke... Či pochádzajú ozaj z Almérie sa asi... celý příspěvek >
Sladkaja děvočka - kde sehnat semena?, 12.2.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer, p.Mirek, Vaše rajčinky Sladkaja Děvočka na fotke sú podobné tým, ktoré som kúpil minulý týždeň v kauf... Upútal ma nápis na kelímku slivkové Extra Sladké. Tak som si ich aj napriek vysokej cene za 250g balenie kúpil, lebo máme veľmi radi... celý příspěvek >
Kalfas jako květináč - zdravotní hledisko, 11.2.2014
dali Ste mi dobrý tip na tie pytle - dá sa nejak poznať o aký plast konkrétne ide? Má to byť len HDPE, alebo aj LDPE? Alebo, dalo by sa použiť aj vyrobené vrece z tkanej alebo netkanej textílie (tu by bol asi problém s vysychaním... celý příspěvek >
Kalfas jako květináč - zdravotní hledisko, 10.2.2014
nejde mi vyslovene o polystyrénové kvetináče, HDPE nádobám sa nebránim, ale dať za plastový kvetináč väčších rozmerov na jednu rastlinu cca 30€ sa mi zdá prehnané... preto by som chcel niečo vyrobiť vlastnoručne (také dlhé 2m nádoby ku stene domu),... celý příspěvek >
Skleník ze skla nebo polykarbonátu?, 10.2.2014
Zdravím, chcel by som zakúpiť nejaký skleník, hlavne kvôli rajčiakom, no po preštudovaní rôznych recenzií, to vyzerá, že najlepšie je nič nekupovať... ...no ale teda keď už niečo kúpiť, mi vychádza že najlepšie by mi vyhovoval polykarbonátový... celý příspěvek >
Kalfas jako květináč - zdravotní hledisko, 9.2.2014
Zdravím, zaujímal by ma Váš názor na zdravotné riziko pestovania zeleniny - rajčiakov v polystyrénových nádobách - chcel by som si niečo také vyrobiť, nakoľko hotové "kvetináče" potrebných väčších rozmerov sú predražené. Chcel by som si zhotoviť... celý příspěvek >
Podivuhodna zahrada Igora Ljadova, 3.2.2014
dik za super tip, perfektne to vizerá, o niečom takom som už rozmýšľal, pretože u nás neni moc kvalitná ťažšia ílovitá hlina a zle sa obrába, hlavne po dažďoch sa to zleje, len problém je, čo použiť ako obrubníky - chcel by som to aspoň do 30-40 cm... celý příspěvek >
Zhnedlý zakoreňovaný odrezok, 2.2.2014 Obsahuje fotku
tak som už zlikvidoval ten prvý zoschnutý odrezok s kalusom - rozrezal som ho cez očká a vidno že je bez "živej" zelenej farby kambia je zaujímavé, že dokázal 4 mesiace rásť vo vode (zrejme vyčerpal živiny z odrezku, keďže nemal korene) a teraz... celý příspěvek >
Zhnedlý zakoreňovaný odrezok, 2.2.2014
pozeral som (mám to v priehľadnej PETke) - niektoré sú hnedé (asi KO) a niektoré vizerajú živé... žeby uhnily? neviem... hlinu som dal miešanku zo zahrady (hlina+rozložená kompostová zemina) doporučujete presadiť? ale neviem, či sa nepoškodia... celý příspěvek >
Zhnedlý zakoreňovaný odrezok, 2.2.2014 Obsahuje fotku
Zdravím, takže tento popisovaný odrezok po presadení do hliny začal úplne odhnívať a do 2 týždňoch bolo po ňom... No opäť zakoreňujem nejaké odrezky v PETkách s vodou už od septembra a niektoré sa pekne chytili - vytvorili silné korienky a... celý příspěvek >
Rajčata, 15.1.2014
určite to záleží aj od odrody - napr. taká odroda Vilma (balkónová), vyrastie celkovo tak do 0,5m, ale samozrejme vplyv na to má aj,  za akých podmienok boli predpestované sadenice...
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika