Příspěvky uživatele - 239.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Střih 3-leté Lepotice 2-letých slivoní, 10.4.2014
Děkuji moc za nákres, určitě ji tak ostříhám. Kůl o víkendu také přiděláme. Jinak k tomu terminálu, stromek se měl pěstovat s jedním terminálem, ale špička terminálu nám přes zimu po předchozí podzimní výsadbě zaschla - což se nám stalo i u... celý příspěvek >
Střih 3-leté Lepotice 2-letých slivoní, 8.4.2014 Obsahuje fotku
Přikládám fotky, snad budou dostačující. Podnož myrobalán 60cm.
Střih 3-leté Lepotice 2-letých slivoní, 7.4.2014
Zítra stromek nafotím ze všech stran, za nákres střihu budu moc vděčná. Všechny stromky máme na malých podnožích, protože máme malou zahrádku, čili by dospělý stromek neměl být velký jako klasický strom.
Střih 3-leté Lepotice 2-letých slivoní, 6.4.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, moc prosím o radu, jak ostříhat naši Lepotici-viz. foto. Na jaře po podzimní výsadbě nám zřejmě kočka totálně poškodila kmínek, bylo nám ji líto byhodit, dali jsme ji proto za plot a nechali ji se vzpamatovat. Kupodivu stromek přežil,... celý příspěvek >
Sladkaja děvočka - kde sehnat semena?, 12.2.2014
Zdravím, chtěli bychom letos vyzkoušet rajčata Sladkaja děvočka, ale u tuzemských dodavatelů jsme nezjistili, že by prodávali její semena. Prosím o radu, kde je v ČR sehnat, nechceme kupovat v zahraničí jeden pytlík semen. Děkuji. Miky
Plíseň rajčat, 29.7.2013
Děkuji, to jsem si oddechla!!! Hned jdu shánět hnojivo! Ale všechny rostliny jsme hnojili zezačátku kristalonem a pak hnojivem na rajčata s rohovinou, tak je zvláštní, že jim něco chybí. Mám pohnojit všechny rostliny? M.
Plíseň rajčat, 29.7.2013 Obsahuje fotku
Ahoj, ve skleníku se nám přes víkemd udělala u dvou rostlin rajčat (white wonder a russian plum) plíseň na ještě malých zelených plodech - hnědé fleky na špičce rajčátek. Je to plíseň? Pokud ano, jak ochránit zbytek plodů a rostlin??? Listy jsou... celý příspěvek >
Beefsteaková rajčata, 20.6.2013
A ještě jedno téma, máme vysazená White wonder rajčata a na jednom z vijanů je snad 10 květů... Nevím sice, jestli ze všech budou plody (prozatím nám na spodním vijanu zraje jedno rajče), ale kdyby ano, máme je nechat nebo nějak... celý příspěvek >
Poškození rajčat kroupami, 20.6.2013 Obsahuje fotku
Ahoj, předevčírem nám takto kroupy omlátily rajčata. Máme ty načaté otrhat, nebo je šance, že dozrají? Miky
Sklizeň rajčat 2013, 16.6.2013 Obsahuje fotku
K dozrání mají naše rajčata daleko, a to jsou ve skleníku! Ale chodím je hypnotizovat 2x denně a líbí se mi i jako zelená   
Lilie a černé housenky, 6.6.2013 Obsahuje fotku
Bylo to něco takového.
Lilie a černé housenky, 6.6.2013
Tak ne, jeho larva to nebyla... Fuj, jen se na to podívám, a mám husí kůži...
Lilie a černé housenky, 6.6.2013
Toho tam mívám a vysbírávám (tedy já ne, ale děti, mně se dělá z hmyzu špatně). Někdo mi tvrdil, že ten má larvy červené??? Kouknu na google. Ale ta housenka ulepená nebyla...
Lilie a černé housenky, 6.6.2013
Již několik let úspěšně pěstuji lilie, ale letos jsem poprvé na 3 z nich objevila hnusnou černou housenku. Udělala si "hnízdo" u květů, ty vyžrala a zalepila si to tam. Housenky jsem naštěstí objevila a zabila, ale nevím, co to bylo? Máte... celý příspěvek >
Mladičká jabloň a plody, 6.6.2013
Na podzim jsme kupovali jablůňku a letos bohatě a odkvetla a má i malá jablíčka. V zahradnictví říkali, že máme nechat jen jedno na ochutnání, že by se takhle mladý strom vysílil. Jaký je váš názor?
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika