Příspěvky uživatele - 189.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kolko odobrat metylalkoholu, 28.2.2014
suhlasím z vaším receptom, já odoberám 0,8dl, je jedno kolko mám vodky v kotlíku, a som si naprosto istý že to je čisté aj bez merania v labáku. zatial som mal len chválu
Ražná - ražovica, 10.2.2014
Zdravým páleničiari, nevie niekto dobrý recept na ražovicu? 
Slivovice - kvas, 2.2.2014
prevozom sa nestane vôbec nič, robyl som to pár krát a už kvas bol pomali dokvasený
Kde sehnat malou pálenici, 1.2.2014
Nemáte náhodou kontakt na výrobu kotla do slovinska?
Nová pálenice - jaký kotel?, 1.2.2014
Už rok používam dvojpláštový kotel od Fy. Kovoděl Janča. Kotel nemá chybu a páli na 100%.
Zakalená slivovice, 1.2.2014
podle všetkého je to z pálenice, nemal dostatečne umyté trubky kde bola medenka, nie je to žiadna chyba, treba to preliat cez filter, já používam filter na mlieko, je úplne jemný a zachití všetko
Čistenie trubiek chladiča a všetkých medených častí pred začiatkom sezony, 1.2.2014
Dobrý deň paliči, chcel by som sa spýtať čím mám vičistiť medené trubky chladiča od zaoxidovania, medenky. Počul som že octom sa to nemá
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika