Příspěvky uživatele - 43.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámá popínavka, 26.6.2014
Diky. To je ono. Ale když tady čtu, co je to zač, tak nevím, nevím. No... roste v nevyužívaném koutě zahrady, nechám ho žít...
Neznámá popínavka, 26.6.2014 Obsahuje fotku
Ahoj. Na zahradě se mi sama objevila tato popínavá rostlina. Nikdo nic podobného v místě nesázel, a je zde už 3 roky. Zimu vždy přežije. Na podzim uschne, ana jaře vyrazí z kořenů znovu. Asi to bude nějaký plevel, ale mě se líbí. Jen nevím, zda... celý příspěvek >
Elektrická sekačka, 9.2.2014 Obsahuje fotku
Obrázky přikládám. Je to půl na půl.
Elektrická sekačka, 9.2.2014 Obsahuje fotku
Na celé ploše ne, ale zhruba na polovině. Uprosřed je cesta, na okrajích rostliny. Nám se to takto líbí-v létě je to moc krásné. Ale údržba trávy mezi keři, ostrůvky květin, solárních lamp, stromy,bazénem, stolem a židlemi je fakt na hlavu.
Elektrická sekačka, 9.2.2014
K něčemu se přiznám: Stará sekačka byla opravdu, ale opravdu z mé strany bezúdržbová. Čištění staré zaschlé trávy pouze vyjímečně, a motor neviděl nikdy ani kapku jakéhokoli oleje. Na uhlíky jsem nikdy taky nekoukal. Prostě jsem na to kašlal, s... celý příspěvek >
Elektrická sekačka, 8.2.2014 Obsahuje fotku
Držení...
Elektrická sekačka, 8.2.2014
Ona původní rozbitá sekačka má držení + běh motoru řešen podobným způsobem, jako na přiloženém obrázku. Rád bych něco podobného. Držet při 2 hodinovém sekání nějakou krátkou rukojeť, nebo dokonce křečovitě nějaké tlačítko-jako na vašich obrázcích mi... celý příspěvek >
Elektrická sekačka, 8.2.2014
Ať nepřeháním... odmyslíme si žumpu, záhony s kytkama, ohniště bazén, skalku,cestičky... atd, a k sekání je možná 22arů.
Elektrická sekačka, 8.2.2014
S touto značkou nemám zkušenost, ale recenze nic moc... "Josef Honsa   Hodnocení: 1,0 10.05.2011 – 10:54 "U sekačky mimo jiné oceňuji nízkou hmotnost cca 6,5 Kg. Hůř se indikuje zaplněnost koše, chce to určitou zkušebnost za jak... celý příspěvek >
Elektrická sekačka, 8.2.2014 Obsahuje fotku
Tohle vše musím opatrně objíždět... proto malá, elektrická.
Elektrická sekačka, 8.2.2014 Obsahuje fotku
Jednalo se o tuto no name hračku. Ale makala.
Elektrická sekačka, 8.2.2014
Nedělám si srandu. Je to chalupa, takže 1x za 14dní, a tahle hračka to prostě vždy vzala. Kolikrát dostala pěkný záhul, ale nikdy nezklamala. I 15cm vysokou trávu brala při rychlé chůzi, jako když pospícháte na autobus. Za 3 hodiny práce bylo hotovo,... celý příspěvek >
Elektrická sekačka, 8.2.2014
O to právě jde... Moje zahrada je rozdělena na 2 půlky, a na té jedné není sem tam nějaká solitéra, ale doslova jedna solitéra vedle druhé, a to vše v trávníku. Pohybovat se mezi tím vším nepřipadá s těžkou a nemotornou benzínovou sekačkou s pojezdem... celý příspěvek >
Elektrická sekačka, 8.2.2014
Ahoj zahradníci. S blížící se sezonou, vybírám novou elektrickou sekačku. Ta stará totiž po 17ti letech odešla do věčných lovišť. Proto se chci zde zeptat, kterou byste doporučili. Původní měla ještě poctivý nůž, takže menší kámen neznamenal... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika