Příspěvky uživatele - 4.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
TK, TZ, MT, Holder prosba, 31.1.2008
Děkuji všem kteří již poslali příspěvky, ale kde jsou ti co mají T4K10,12,HOLDR, nějací kutilové a opraváři kteří mají určitě spoustu nápadů na úpravy našich malotraktorů. V tomto se prosím trochu polepšete. Jinak děkuji ještě jednou těm co příspěvky... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder Maďarská verze, 31.1.2008
Tento typ jsem neviděl a vlastně jsem o něm ani neslyšel. Můžete napsat bližší informace o tomto malotraktoru? Převodovka je stejná jako u TZ4K14? Motor je jaký? Jednoválec nebo dvouválec? Rok výroby? Nějaké nářadí které třeba naši nevyrábějí? Vyrábí... celý příspěvek >
TZ4 K14 a příslušenství, 18.1.2008
Dekuji za odpovedi na me otazky, fotky voziku pod sekacku casem urcite poslu. Mohu ji diky tomu totiz zapojit treba na louce "prevoz na dlouhou vzdalenost vsak nedoporucuji" a v jednom cloveku coz jsem ani ruznym podpiranim nedokazal jde o to ze ani... celý příspěvek >
Marunaka, 10.6.2007
Dobrý den Ta hlava vypadá malinko jinak. Vůbec tam není kovová podložka, kterou tam měříte a do které se má opřít pružina. Ta část hlavy, která má zajistit vystředění je plastová. V pondělí jdu k prodejci to reklamovat. Pokud mi pošlete na mail Vaše... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika