Příspěvky uživatele - 42.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemoc nebo škůdce?, 9.2.2014
Paní Květo, moc Vám děkuju za rady. Zařídím se podle nich. Je pravda, že tady bylo loni dost vlhko a jsme u lesa.
Nemoc nebo škůdce?, 6.2.2014
Moc děkuju, dívala jsem se na ni na net a opravdu to tak vypadá i podle napadeného ořešáku a rybízu. V březnu teda všechno preventivně postříkám :-(
Nemoc nebo škůdce?, 5.2.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, loni jsem v červenci postřehla na listech keřů a trvalek tyto fleky. Snad nějaká plíseň? Napříč všemi druhy keřů a kytek na slunci i ve stínu. Mohu poprosit o radu, co s tím, a jak se tomu v nastávající sezoně vyhnout? Moc děkuji za... celý příspěvek >
Gazánie, 5.2.2014
Dobrý den, loni jsem si je také vypěstovala ty truhlíkové ze semínek od Sema. Vysela jsem je už v lednu, rostou docela pomalu. Dávala jsem jich 8 do 80cm truhlíku stejně jako máte v záměru Vy - na jižní stranu domu. V zavlažováku chtěly vodu... celý příspěvek >
2měsíční štěně rovnou ven do boudy?, 8.7.2013 Obsahuje fotku
Ahoj všem, připojím, jak to dopadlo pro ostatní, kteří třeba řeší podobné dilema. Fenku jsme dali do zádveří k naší staré feně, ale když ještě po dvou měsících mladice nevydržela s kaděním do rána, šly obě do kotce, který jim necháváme i na noc... celý příspěvek >
Objednávka od Starkla, 28.4.2013
Hezký den, u Starkla jsem udělala objednávku za tisícovku na podzim - všechno se mi ujalo, i když jsem už na podzim pořádně neviděla, jestli z toho něco bude. Teď mi obráží jak keře, tak ostatní rostliny. Na jaře mi přišla další tícková... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika