Příspěvky uživatele - 119.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zimní postřik jádrovin Nitrosanem 25, 2.2.2014
Predpokladám, že naši rodičia nepolievali Arsokolom zeleninu, aj keď je 5-mocný arzén v Arsokolu výrazne menej vodorozpustný ako trojmocný. Arzén, olovo, kadmium, chróm, nikel a ďalšie majú karcinogénny účinok, pekne sa o tom píše v tomto článku.... celý příspěvek >
Nezabúdli ste na sýkorky?, 2.2.2014
Asi bývate blízko lesa. Ach jo, to by sa mi páčilo. A nemuselo by to byť Na samote.  Vlani sme sýkorky rozmaznávali aj orechmi, tekvicovými semienkami a ovsennými vločkami. Prileteli aj brhlíci a veľkí sivozelení stehlíci. Táto zima je však... celý příspěvek >
Kdy plánujete letos stříhat víno?, 2.2.2014
Plakanie révy je zrejme spôsobené viacerými faktormi a každý máme svoje skúsenosti. Tie moje sú podobné p.Standovi. Do marca pohoda- suchý rez, koncom mesiaca horšie a v apríli už valí voda (miazga obsahuje asimiláty z listov). Doma mám spodnú vodu... celý příspěvek >
Zimní postřik jádrovin Nitrosanem 25, 2.2.2014
Pre pána bez mena č.224.63: Nepochybujem o tom, že tých, ktorí sú presvedčení o väčšej nebezpečnosti organických fungicídov ako anorganických, je oveľa viac a nepripadá mi na tom nič zábavné. Každé extrémne používanie jedného či druhého vyvoláva... celý příspěvek >
Nezabúdli ste na sýkorky?, 2.2.2014
Tak to je nádhera, úprimne závidím. Kúpili sme nové krmítko- zelený domček so strieškou + sakl slnečnice, ale v záhradke ani na okolí doposiaľ sýkorka ani jedna. Neviem kde sa skrývajú?  Na vine je zrejme netypická mierna zima.
Kdy plánujete letos stříhat víno?, 2.2.2014
Vinič je nenáročná liana, ktorá na zimný rez nereaguje glejotokom a inými chorobami, tak ako napr. u kôstkovín. V teplých vinohradníckych polohách môžete začať strihať už na jeseň po opadu listov. Apríl je menej vhodný, z dôvodu horšieho uzatvárania... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika