Příspěvky uživatele - 1.63

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nezabúdli ste na sýkorky?, 2.2.2014 Obsahuje fotku
Pod krmítkem pro sýkorky uklízejí stehlíci.
Podzemní šachta pro filtraci, 1.2.2014
Já dělal šachtu betonových tvárnic, ale zateplování jsem nijal neřešil. Mám za 14let vyzkoušené, že když se dobře vypustí voda z čerpadla a z filtrace, tak přežijí mráz - 22°C. Dno šachty mám z betonu na štěrkovém loži, ze kterého je ještě vedena... celý příspěvek >
Jak na výchovný řez u třešně, 7.5.2013
Pouček je řada, ale jak na zanedbaný konkurenční výhon? Jak se může tak ohavný výpěstek prodávat? Já bych za něj dal max.10Kč. Co teď s tím? Pravý výhon bych zkrátil nad 1. spodním výhonkem (rezerva). Levý výhon bych vyvázal ke kůlu, aby se... celý příspěvek >
Ohybani svislych vetvi na vodorovne a jeho vliv na nasledne smerovani prirustku a plodonosnost, 7.5.2013
Šedivá je často teorie - zelený je strom života! Každý cv se chová trochu jinak. Nemám velké zkušenosti s vlky, mé odrůdy je neprodukují (nemají ještě 20 let). Ale blížíme se k společnému výsledku - strom si většinou řekne sám, co... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika