Příspěvky uživatele - 90.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar PS 6400 HS, 12.2.2009
Tak to jo :-)  Informace o cenách jsou OK - aspoň to lidem otevře oči a donutí konkurenci zlevnit.  Nejvíc mi vadí to, že rejžujou hlavně výhradní dovozci do země, a výrobce to nikomu jinému neprodá - tak trochu zneužívání monopolu.... celý příspěvek >
Výběr pily na šmrdlání kolem domu, ne šunt, 12.2.2009
Zatím všechny pily co tu padly, tak jsou kvalitní. Ty levnější z nich mají jen menší výkon. Pokud je strop pila 5000,-. + něco na příslušenství, tak bude dobrý třeba Stihl MS 180, 170, Dolmar PS 45, PS 33. Pokud 7000,-, tak Dolmar PS 350C,... celý příspěvek >
Dolmar PS 6400 HS, 12.2.2009
Pokud to má být reklama na Holomóc, tak třeba PS 500 jde v ČR sehnat o tisícovku levněji, taky nová se zárukou :-)))   Gl.
Výběr pily na šmrdlání kolem domu, ne šunt, 11.2.2009
To se musíte rozmyslet sám, jestli mít super hračku za hodně peněz, nebo "jen" dobrou hračku za míň... PS 420 C je moc pěkná pilka a na domácí šmrdlání luxus. PS 45-35 bude stačit, jde s tím uříznout všelicos, jenom silnější dřevo... celý příspěvek >
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 profi, 11.2.2009
Pro mně to tak vyznělo, proto ta reakce.. Taky se nechci navzájem urážet, myslím, že když bychom si sedli a ukazovali co kdo jak myslí, tak bysme si rozuměli. Takhle každý myslí to stejné trochu jinak a z toho jsou ty zmatky... Kluzné plochy, řetězy... celý příspěvek >
Benzin v zahradni technice, 10.2.2009
Ucpaný pal. filtr - na podzim pila jela, teď nejede, hádejte co ten filtr asi ucpalo - že by to souviselo se starým benzínem? ;-) Tak ho tam klidně nechte i příště, ať je zase co čistit (mimo jiné...:-).   Gl.
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 profi, 10.2.2009
Takže u X řetězů to je takto?: Nezatížený zub jede po liště jen jednou ploškou (menší tření); zub v řezu se nakloní a dosedne i druhou ploškou? Jak je to potom s geometrií zubu, není stejná + jiný úhel je kvůli tomu naklonění? (Pak by ale úhly... celý příspěvek >
benzin do pily, 7.2.2009
Jo, to průhledítko tam je, ale že by přes něj šla rozeznat nažloutlá barva od načervenalé? Čiré to až tak nebývá, já teda radší zůstanu u petky ;-)   Gl.
Metaltec-1 - přídavek k oleji, 5.2.2009
Roberte, sice jsem tvrdě proti Metaltecu a do pily bych ho nikdy nenalil, ale to, že díky němu pila přežila nádrž bez oleje panu J.S. věřím. Zjistěte si na jakém principu Metaltec funguje a zjistíte, že na tu jednu nádrž opravdu může nahradit olej a... celý příspěvek >
benzin do pily, 5.2.2009
Láhev od oleje nebývá průhledná - neni vidět na barvu = nejlepší cesta do pily nalít čistý benzín. RAdku, máte v servisu málo práce?? ;-)  Gl.
motorová pila homelit, 4.2.2009
226.2 (?), 4.2.2009 17:18  - To pak ale je farma i ten Partner 422 :-) - obsah motoru, délka lišty, ódy na kvalitu a schopnosti v popisu pily - to odpovídá farm pile ;-) Jasně, výkonem a provedením je to hobby... celý příspěvek >
motorová pila homelit, 4.2.2009
Radku díky za podporu :-) pro 34.50: Rozhodně pilu neshazuju, jen konstatuju fakta a řadím jí kam patří. Sám musíte cítit, že 1,8 kW je na 40 cm lištu málo a chtělo by to víc (a z 42 ccm motoru víc dostat jde, /papírových/ 1,8 je dost bída). Že... celý příspěvek >
motorová pila homelit, 3.2.2009
No právě ;-) Proto při tom srovnání vynikne rozdíl v kvalitě ;-) PS: Ať žije (nepochopená?) ironie.    Gl.
motorová pila homelit, 3.2.2009
Přečtěte si ještě jednou co mám na mysli - obě jsou to hobby pily s podobným obsahem, a o Partneru tvrdit, že to není spotřební zboží je hodně odvážné. Já říkám, že rozdíl je přes stejnou kategorii propastný ;-)   Gl.
motorová pila homelit, 3.2.2009
Na posouzení jestli to je krám nebo kvalitní pila je třeba mít srovnání s ostatními. Máte ho? 20 m3 je asi tak záběh pily, až vám s tímhle zatížením bude fungovat 30 let, tak teprve můžete mluvit o dobré životnosti, a to pouze u... celý příspěvek >
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika