Příspěvky uživatele - 34.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Švestka Jojo, 24.9.2014
Mám dotaz k této švestce - měla by být rezidentní proti šárce, ale je prý tak moc odolná, že strom nákazu ustojí, ale na úkor plodnosti. Nám se na listech udělali takové světlé kroužky, někde spíše kruhy - podle známého je to právě napadení šárkou a... celý příspěvek >
Pestovani kanadskych boruvek trvale v nadobach, 14.8.2014
Zdravím všechny pěstitele borůvek, sklizeň je v plném proudu, ale trápí mne jedna věc a to, že na zralé borůvky nalétají vosy a včely, a plody ničí. Nevíte jakým způsobem se dají borůvky proti nim chránit. Proti ptákům je chráním sítí, ale skrz... celý příspěvek >
Ostružina se zbláznila, 28.7.2014
Ostružina je opravdu nádherná, ale výhony musí být již z minulého roku, aby takto plodily. A jak budete zprarovávat úrodu. Sníst takové množství ostužin se prostě nedá - z vlastní zkušenosti vím, že za chvíli se přejí a už nikdo nechce ani šťávu, ani... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - hniloba plodů, 11.6.2014
Zdravím všechny. Tak mne to přece jen nedalo a borůvky jsem postříkala Teldorem a pak je chodila dvákrát denně kontrolovat, zda nezačnou vadnout a dopadlo to na jedničku. Borůvkám se nic nestalo, žádné další plody už nejsou poškozené. Jen teď nevím... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 10.6.2014
Včel se nezbavíte a pokud máte stejnou zkušenost, že soused má takzvané bojové včely, které lítají žihadlem napřed, tak jako u nás a jejich majitel bude tvrdit, že jejich neštípou a přitom chodí po zahradě ve včelařské kukle, tak Vás lituju. A názor,... celý příspěvek >
Muchovník olšolistý - Martin (Amelanchier alnifolia), kde sehnat v r. 2014, 6.6.2014
Zkuste Fytos Plzeň - tam sazenice mají, jsou trošku dražší - 170kč, ale rostliny zatím nezasílají. Na jejich stránkách je, že eshop připravují, možná se s nima domluvíte. Barča
Kanadská borůvka - hniloba plodů, 3.6.2014
Zdravím všechny, keřů borůvek mám 10ks, ale jen 7 odrůd a to tak, aby doba zrání byla od nejranějších až po pozdní. Borůvky už mají nasazané plody, jen místy dokvétají poslední kvítky.Proto jsem zvolila variantu obrat napadené plody - opravdu jich... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - hniloba plodů, 2.6.2014
Zdravím, včera při zalévání kanďaněk jsem zjistila, že některé plody jsou opadané na zemi a na keříčkách jsou některé plůdky nahnilé. Nevím zda je to běžný opad nadměrné násady plodů, nebo zda je to nějaké hniloba - nikdy jsem si nevšimla, že by... celý příspěvek >
Věčné téma - stromy a sousedi, 26.5.2014
Podle nového zákona jsou aleje stromů chráněné a pokud by jste chtěl kácet, musel by jste požádat na příslušném úřadu na životním prostředí o povolení a doložit, čím jsou stromy nebezpečné. Kácet lipovou alej bez povolení, to je na pěěěknou pokutu a... celý příspěvek >
Okurky nakladáčky pěstování na textílii, 6.5.2014
Letos budu prvně pěstovat okurky nakládačky na venkovním záhoně, tak mne napadlo, zda je možné je pěstovat na černé netkance. Už mám předpěstované rostlinky a za týden je budu vysazovat ven. Máte někdo zkušenost s pěstováním na textílii.
Mráz - malé plůdky meruněk, 17.4.2014
Za to v Plzni už bylo ve 2.00 hodiny ráno -5°C a ráno kolem 7.00 pro jistotu -6°C. Takže odpoledne prohlédnu jen tu zkázu. Předpokládám, že meruňky jsou zmrzlé, snad něco zbylo ze švestek a třešní.
Zásah proti mrazu či monilioze, 25.3.2014
Proti monilioze stříkám Horizontem nebo Talentem do začátku kvetení, pokud hlásí mrazíky, stříkám společně i Championem najednou. Pak už podle předpovědi jen Championem a na konci kvetení 7-10dnů po rozkvětu už jen podruhé proti monilioze. Postřik... celý příspěvek >
Růžová borůvka, 31.1.2014
Zdravím všechny pěstitele borůvek, nemáte někdo zkušenosti s pěstováním růžových borůvek, které jsou v nabídce zahradnictví na Zázvorce. Neochutnal jste někdo již plody této borůvky a jaké jsou chutově ve srovnání s klasickou kanadskou borůvkou.... celý příspěvek >
Borůvky kanadské, 11.9.2013
Sazenice jsem kupovala přes eshop na Slovensku - mountberry.sk, kde je pěstují údajně venku. Sazenice přišly perfektně zabalené, ve velikosti 30-50cm podle věku sazenic a odrůdy, což uvádí na jejich eshopu. Momentálně mají v nabídce mnohem méně... celý příspěvek >
Borůvky kanadské, 9.9.2013
Tříletou myslím, že borůvku má opravdu tří roky stáří. Kupovala jsem jí jako 12-15měsíců sazenici a na stanovišti ji mám druhou sezonu. Momentálně dosahuje velikosti cca 1-1,20výšky i šířky. Pěstuji ji v květináči o objemu 65litrů na přímém slunci... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika