Příspěvky uživatele - 39.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kam je sveden tento okap?, 26.5.2014
Při nejbližším dešti dejte do rýny špetku uraninu. Obarvená voda se někde ukáže.  j.c.
Plevel, 18.5.2014
Insekticidy jsou na hobení hmyzu. Na hubení plevelů použijte raději herbicidy.   I když to v záhonech někdybez motyky nejde.   j.c.
Křovinořez - rada, 15.5.2014
Jak je vše ve skutečnosti víte jen vy sám. Podle toho jak jedete s křoviňákem na půl plynu 20 cm ve 2 metrech a žerete se strojem přerostlou trávu po kilech, vyznívá váš obsáhlý příspěvek trochu jako pohádka.  Poněkud přehnané    ... celý příspěvek >
Zena a pila - poradi nekdo?, 14.5.2014
nebude to dlouho trvat než dostane někdo nápad říznout klacek na zemi...    j.c.
Zena a pila - poradi nekdo?, 14.5.2014
Paní Petro, než utratíte za stroj peníze, mrkněte pro jistotu ještě po svém nejbližším okolí, zda se najde někdo, kdo Vám bude umět nabrousit alespoň řetěz. Bude to možná potřeba častěji než si myslíte. Tímto Vás ale od zakoupení rozhodně nechci... celý příspěvek >
Koza na řezání dřeva, 13.5.2014
Zrovna minulou neděli jsem podobné klacky zpracovával volně ležící na hromadě. Romane Vaše koza je lepší řešení.      j.c.
Problém pily Stihl 017, 12.5.2014
Jako první kroky bych dal čerstvé palivo a svíčku minimálně projel drátěným kartáčem.    j.c.
Prosím o pomoc - Jak na motor Briggs, 11.5.2014
Vámi popsaná závada mi připomíná poruchu, která se mi vyskytovala na jiném motoru se stejnými příznaky. Byl vadný modul zapalování. kdykoli byl motor na servisu, zapalování v tu chvíli fungovalo normálně,  jeho výměna se řešila až na několikerý... celý příspěvek >
Meruňky, monilioza 2014, 27.4.2014
Rosič 430 od Stihl.  U starých stromů s ním ošetřím i vrcholy korun.    Spotřeba postřiku bývá  +- 4 l na strom, vždy se snažím zavlhčit celý povrch kůry větví, končím před úkapem postřiku. Důvodem pořízení bylo převážně... celý příspěvek >
Neví někdo co je to za hmyz na jabloni?, 23.4.2014
V lesích kolem Brna nyní rovněž.     j.c.
Elektrická rotační sekačka, 22.4.2014
Nejen to Stando, přiznám že technické detaily motoru neznám. Posuzuji jen práci kterou ta sekajda odvádí a kterou mám možnost vidět v trávníkářské sezoně min vždy po 14 dnech. Trávník je střižený jak vřetenem, výkonu na motoru je dostatek i pro mulč... celý příspěvek >
Elektrická rotační sekačka, 22.4.2014
Přesně to. První, studené starty jsou u té lacinší velký opruz.   j.c.
Elektrická rotační sekačka, 22.4.2014
Celkem myslím rozumím důvodům proč uživatelka poptává elektriku. Běhá jich kolem mne několik, z těch které mne oslovily zvukem, zpracováním i kvalitou odvedené práce, vítězí jednoznačně sekačka od Gardeny. Sám vlastním 2 motorovky s pojezdem. Hondu... celý příspěvek >
Problém se sekačkou, 21.4.2014
Ještě mne napadá, pokud je sekačka vybavena kohoutem na palivovém potrubí, zkontrolujte si zda jste ho na podzim nezavřel       j.c.
Problém se sekačkou, 21.4.2014
Můj tip je zanedbaná údržba před uložením sekačky k zimnímu spánku, nebo její nedostatečná příprava na sezonu, Jako první řešení bych zvolil demontáž žacího nože, prostříknutí ložiska rotoru olejem nebo vazelinou ve spreji, vyšroubovat svíčku, trošku... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika