Příspěvky uživatele - 159.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr postřikovače stromků, 29.1.2014
ale je predsa rozdiel chrbtovy 20l a rucny 5l. Uz pomaly postrovane popruhy su cenovo na 25 euro.
Výběr postřikovače stromků, 29.1.2014
pozrel som ho na SVK, stoji aktualne 269 euro, neprepocitavam to na ceske koruny, ale nezda sa mi to moc drahe, ale jedno viem ze ked nemec napise 4,3 tak ich dosiahnete. Hlavne ked ide k nemu vsetko prislusenstvo co aj na chrbtove a rucne.
Výběr postřikovače stromků, 28.1.2014
uz to bolo spomenute..SOLO na 416 od tohto roku zvysilo tlak novym cerpadlom prepinatelnym na stupne   prvy= 2,5 bar, druhy= 4,3 bar a motorovy benzinovy 433 s motorom Honda dosiahne tlak az 30 atm..ja osobne ho pouzivam len do 10 atm, uplne... celý příspěvek >
Výběr postřikovače stromků, 24.1.2014
Seznam součástek pro Solo je zde a pro Hecht zde.
Výběr postřikovače stromků, 24.1.2014
je velky rozdiel medzi Solom 425 a Hechtom 425, ide o totalnu vizualnu kopiu /plagiat/ cinskej vyroby... co sa tyka prevedenia je obrovsky rozdiel... Hecht je zlozeny z 24 suciastok, Solo z 132 suciastok / obidva dovozcovia maju vykres na svojich... celý příspěvek >
Výběr postřikovače stromků, 24.1.2014
Solo 416 od tohto roku na uz vyssi tlak, a to vyrazne... zo stranky vyrobcu..Professionelle Akku-Druckspritze mit 20 l Füllvolumen und 12-V-Pumpe. Das Leergewicht ohne Akku beträgt nur 6,4 kg. Kippschalter zweistufig wählbar – Stufe 1: 2,5 bar, Stufe... celý příspěvek >
Výběr postřikovače stromků, 21.1.2014
mate pravdu v jednom, moznost aj ND a nielen prislusenstva. Pri kupe sa skuste opytat ci ma predajca alebo ako rychlo vam vie zohnat predajca hocijake tesnenie. ked mu to potrva alebo ani nevie zohnat tak mozete rovno kupit novy postrekovac lebo... celý příspěvek >
Solo 651, 21.1.2014
pokial viem tak SK importer na mail je ochotny poslat rozkres stroja, myslim ze ich maju aj na svojej stranke. Ak aj nie su aktualne pre pily /lebo ich uz nevozia/ tak ND dodavaju stale aj na nove modely a aby ste si mohli objednat tak vam poslu aj... celý příspěvek >
Výběr postřikovače stromků, 21.1.2014
no prave o to ide... vieto co je ULV tryska pri rosicoch?Ultra jemny postrek... vystaci aplikovat 2 l roztoku na 1 hektar a pokryje vsetko. Skuste to s mechanickym postrekovacom co tlaci ledva 2 atm. V tom je princip jemnosti postreku. Cim vacsi... celý příspěvek >
Výběr postřikovače stromků, 21.1.2014
ale skuste cenu Roundapu... ale aj pri tom Calypse je rozdiel ci oprskam 60m2 alebo orosim 100m2. A nerobim to jedorazovo, da sa predpokladat ze chcem mat ten postrekovac aspon 15 rokov. To moze potvrdit len ten co videl vystup z trysky pri 6at...... celý příspěvek >
Výběr postřikovače stromků, 21.1.2014
prave naopak... pri 25 stromkov sa prejavi uspora a hlavne kvalitnejsi suvisly nalet chemie...6 at robi doslova paru kym 2at pokryva len kvapockami. preto rosice dokazu usetrit aj 40% postrekovej latky vdaka jemnemu postreku. A o vyske postreku ani... celý příspěvek >
Výběr postřikovače stromků, 20.1.2014
postrekovac je jednorazova investicia, ale ked mam moznost zvazit mnozstva aplikovanej latky vzhladom na kvality postrekovaca tak asi budem zvazovat...4-6 atm tlaku mi dovoli lepsie postriekat a usetrit pri dnesnych cenach chemie oproti prskaniu s 2... celý příspěvek >
Solo 651, 20.1.2014
dajte si do googlu tento..ten tam plati a je iny ako v zakladnej verzii 651...VERGASER HDA-277 D-CUT..a vyberte si stranku polskeho importera..ten to ma aj vo vykresoch
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika