Příspěvky uživatele - 207.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pink Lady, 5.2.2014
Gratulujem Palo. Pink Lady bola jedna z najchutnejsich marketovych sort ktoru som v predjari minuly rok kupoval-jedol. Zaujimalo by ma, ako je to s odolnostou/postrekmi a dovod jej prestepenia.
Hrušeň písečná - sortiment a uskladnění, 19.1.2014
Mam Chojuro, ale nadseny moc nie som, Cerstva je hodne repovej konzistencie, po mesiaci v sklade zacinali mucnatiet a polovica sla do kompostu. Vyhodou je odolnost voci hrdzi. Americania chvalia Nijiseiki i Hosui. Je Hosui synonymum Kumoi? 
Odrůda Pinova, 18.1.2014
Chutovo mi jednoduchsia-sladsia, ale dobra, pripadala skor Sirius - dobry sladky Golden. Pinovu som si daval na obcerstvenie chute - mala aromaticku, sirsiu-bohatsiu prichut. Je pravda ze stavou moc neoplyva.
Čtvrtá hrušeň - doporučte odrůdu, 18.1.2014
Beta vyzera zaujimavo, aka je chutovo oproti Bohemike? Tu mam ju nastepenu na Chojure, este nerodila. Problemom hrusiek u mna je hrdza. Doposial som nestriekal, ale tento rok pred kvetom sa chystam. Chojuro je voci hrdzi rezistentne, avsak chutovo ma... celý příspěvek >
Odrůda Pinova, 17.1.2014
Pinovu som prikupil. Nastepena bola dosial na 2 vetvach - obe obsypane plodmi, ktore som striedal s Topazom, Siriusom a Angoldom. Suchsie, avsak zaujmave chutovo mi chutili. Na rozdiel od Siriusu ktory bol zrejme vdaka neskoremu zberu v nacervenej... celý příspěvek >
Co už jste letos naštěpovali?, 17.1.2014
Teple pocasie uskladneniu stepov moc nepraje, preto i ja zvazujem ich presun do chladnicky. Na druhrj strane ale teple pocasie urychli miazgu v stromoch a bude sa dat skor ich stepit - nebude treba cakat tak dlho.
Co už jste letos naštěpovali?, 17.1.2014
Nedavno som ohladom stepenia na hrubsiu podnoz videl video stepenia jabloni, tento sposob kopulacie s ci bez anglickej verzie - jazycka je celkom jednoduchy. Zaujimalo by ma pri razstepe co uvadza p. Milos, ked sa davaju 2 vruble na okraji, ci sa... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika