Příspěvky uživatele - 4.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Praskání kmene "naroubované" (?) višně, 3.8.2008
Koupili jsme starší domek, kde na zahradě bylo několik ovocných stromů. Mezi nimi asi 15 metrová višeň s velmi zajímavým kmenem. Vypadá to, jako by bávalý majitel uřízl kmen metr nad zemí a na plochu řezu "narouboval" 3 hlavní větve. (U... celý příspěvek >
Soukromé arboretum - pojďme do toho, 15.7.2008
Úplně Vás chápu, když jsem se pro něco nadchla, šla jsem do toho hlava nehlava, škoda, že jste s nápadem nepřišel malinko dříve (cca několik let), určitě bych se připojila, takhle Vám držím palce (to Vám moc nepomůže) a přeji spoustu nadšenců.
Klejotok ze zrajících plodů Čačanské lepotice, 9.4.2008
Při zrání plodů slivoně Čačanská lepotica dochází k výtoku čiré tekutiny ze zrajících plodů která na vzduchu tuhne a plody předčasně opadávají.Nevím zda se jedná o fysiologickou poruch (nedostatek některých prvků) nebo chorobu.Strom je mladý,... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder brzda vlečky, 29.1.2008
Mohu vás prosím poprosit o fotku celého traktoru, musí to být pěkný kousek podle té částečné fotky. Dělal jste u něj nějaké úpravy? Děkuji J.J.
Hanicka prosi muze o radu - trakturek, 2.7.2007
To je prima napad :) jen si vezmu s sebou knizku, to bude na hodiny.Mam 150 tisic, bude to stacit? Hanka
Hanicka prosi muze o radu - trakturek, 2.7.2007
Tak jste me presvedcili :) Mozna, ze uz ma opravdu nejaky vyhlednuty, nekolikrat jsme pred tou nehodou okukovali nejake Hondy. Pujdu vybirat jiny darek.
Hanicka prosi muze o radu - trakturek, 2.7.2007
Zrejme se vam zena nema plest do muzskych veci. Zkusim se tedy zeptat primo u prodejcu. Manzel ma padesatiny a momentalne se leci z tezkeho urazu. Zahradu miluje a bez prace na ni nemuze zit. Chtela jsem mu udelat radost a vzhledem k tomu, ze jsme... celý příspěvek >
Hanicka prosi muze o radu - trakturek, 2.7.2007
Dobry den, cetla jsem vase diskuze o trakturcich a nejsem z toho moudra :). Rada bych koupila manzelovi trakturek dobre, overene znacky. Jedna se zhruba o plochu 12 000 metru, svazity i rovny teren. Potrebuji, aby to umelo v zime odhazovat snih - je... celý příspěvek >
traktůrek, 5.6.2007
jak jsou na tom motory Kohler vůči ostatním značkám? Všiml sem si že třeba HQ, Stiga atd. je montují do traktorů, ale tuhle zančku vůbec neznám.
Výběr křovinořezu, 2takt vs 4takt, 16.5.2007
Není Dolmar 340 náhodou pila? Já sháním nějaký křovinořez na obsekání stromků, něco pod plotem a kousek svahu. Celkem tak na 2 hod. práce 3x  za rok, ale rád bych měl výkonovou rezervu. Cenově ne dráž než 10000. Protože mám pilu Dolmar a... celý příspěvek >
gloriosa, 9.5.2007
Zajímalo by mne, zda je možné gloriosu zaštipovat. Na obrázku přiloženému k zakoupené cibuli je květináč, ve kterém je zřejmě vysazeno několik hlíz a květiny dohromady působí spíš jako keřík - moc pěkné. Gloriosu mam již 1,5 m vysokou, tedy určitě... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika