Příspěvky uživatele - 13.77

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vystava ovocia Žilina, 18.1.2014
Máte pravdu, možnosť výberu z množstva odrôd je výhoda malozáhradkárov, výhodou veľkopestovateľov je zase že môžete na výstavy vyberať z veľkého množstva plodov.  Pokiaľ máte z jednej odrody niekoľko sto až niekoľko tisíc stromov potom dokážete... celý příspěvek >
Jablone - Rodičia a deti, 18.1.2014 Obsahuje fotku
2.časť expozície.
Jablone - Rodičia a deti, 18.1.2014 Obsahuje fotku
V poslednej dobe som tu prečítal veľa jabloniarskych príspevkov, pomerne často som narazil na príspevky ktoré sa pýtali na pôvod dnešných odrôd. Na výstave Jahrada 2013 v Trenčíne, ktorej súčasťou bola aj súťaž Jablko roku 2013 na Slovensku, mal... celý příspěvek >
Odrůda Admirál, 18.1.2014
Pravdepodobne diploid, na niektorej stránke som našiel že je samoopelivá a na jednej US stránke je vyslovene uvedené Diploid.
Odrůda Admirál, 17.1.2014
Dobrý deň, ten Váš Orion v ktorom je naštepená Pinova máte na akom podpníku?  Teraz ma napadlo že by som to s tou Pinovou mohol vyskúšať na Granny Smith. Mám GS na MM106 a rastie ako burina. Niektoré výhony mali aj 130-150cm.
Odrůda Admirál, 16.1.2014
Zdravím všetkých, tá Pinova má iba niekoľko rokov, v podstate druhá úroda cca 8 plodov, možno sa to časom ešte zlepší,  napriek tomu že je na MM106 má pomerne slabý rast v porovnaní s inými odrodami na MM106, veľmi veľa kvitne, plody sú iba... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika