Příspěvky uživatele - 248.43

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slepice stále kvokají, 16.7.2023
Kvokání znamená že nevidělávají... 
Nemoc psa? Poraďte, 30.4.2014
Pokud vím, pro psy existují Royal Canin Urinary a pak ještě od fi.Hill's, ale většinou nejsou volně v obchodech. Dají se koupit na veterině.           Lída
Náhrada šrotu pšeničnou moukou pro slepice, 31.1.2014
Ta mouka vám to slepí. Na "pocukrování" bych spíš použila třeba strouhanku, ale šrot je mnohem kvalitnější, obsahuje i slupky.   Lída
Staré hrušky, 31.1.2014
Do té databáze jsem jen mrkla na tři odrůdy jabloní, mají u všech psanou střídavou plodnost - není pravdou, pokud se pravidelně hnojí. Jsou tam i některé drobnější chyby - třeba u Matčina píší nechat dozrát a ono chce spíš malinko podtrhnout. Ale asi... celý příspěvek >
Jonalord, 30.1.2014
Mně připomíná víc Lorda L., i chutí i vzhledem.     Lída
Jonalord, 30.1.2014
Mám ho na zahrádce. Má velké plody, je chuťově dobrý a uskladněný hodně dlouho vydrží.           Lída
Určení velmi chutného jablka, 30.1.2014
Když měl táta Dukát, tak nějak takhle vypadal... Mně moc nechutnal, protože nebyl tak sladký...        Lída
Živý plot do stínu a vlhka, 29.1.2014
No... A když by se dolů před ten plot přisadily třeba kapradiny, nějaké hosty a čechravy., jako podrost třeba waldsteinia a barvínek...            Lída
Nakup trvaliek cez internet, 28.1.2014
Co lze koupit v zahr.centru, kupuji tam (ne ale v marketech), něco seženu od sousedů, pokud něco nemohu sehnat, koupím přes internet.    Lída
Podivné chování kočky, 28.1.2014
Tak to k vnučce moc gratuluji!!...Aničku mám dceru  :-))) a kocoura Bertíka měla 14 let moje máma... Jinak té vaší kočičce je asi jedno, jak jí říkáte, hlavně když ji máte rádi a má se dobře    S tou záměnou rodů mužský/ženský... celý příspěvek >
Podivné chování kočky, 27.1.2014 Obsahuje fotku
Micuko, to jsem ráda, že zas máte číču - bude vám veseleji! A vypadá, že to bude pěkný mazel. A já mám taky kocourka, heč! Víte, měla jsem fenku westíka... V květnu umřela, bylo jí 15 a 8 měsíců. Copak v létě, to jsem na zahradě, ale přišel... celý příspěvek >
Moruše 30 let stará, přežije přesazení?, 27.1.2014 Obsahuje fotku
K té kroucené vrbě - u nás v osadě ji všichni, co si ji na zahrádku vysadili, už zlikvidovali, protože ani razantním řezem ji nebyli schopni udržet malou. Jen za osadou jedna roste bez řezu, a za pár roků je už z proutku kmen a maxikoruna... Ona láká... celý příspěvek >
Jak/kdy vybrat cibule květů ze země?, 27.1.2014
Když jsem tohle dělala já (3 x 10m), dala jsem si k nejdůležitějším kolíčky. Vyrývala jsem až začátkem podzimu. Pokud budete postupovat z jedné strany a zeminu budete spíš podebírat, moc jich nezničíte. A pokud nějakou cibulku přeryjete, nic se... celý příspěvek >
Založení trvalkového záhonu, 27.1.2014
Jen malou poznámku - psala jste, že jste založila "cibulkový" záhon. Nebylo by jednodušší dát ty cibuloviny do mezer mezi trvalky? Nebo po zatažení cibulovin na záhoně po nich osázíte záhon letničkami? Protože z vámi jmenovaných cibulovin kromě lilií... celý příspěvek >
Založení trvalkového záhonu, 26.1.2014 Obsahuje fotku
Volila bych pivoňku, kopretinu, floxy vysoké i polštářové, denivku, karafiát, řimbabu, kamzičník, lilie - chce to něco s delší dobou květu... Kosatce spíš ne, zaberou místo a kromě doby květu nic moc.    Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika