Příspěvky uživatele - 33.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za bylinku?, 29.8.2016
Děkuji za odpověď. Pěkný den. :)
Co je to za bylinku?, 29.8.2016 Obsahuje fotku
Foto č.3
Co je to za bylinku?, 29.8.2016 Obsahuje fotku
Foto č.2
Co je to za bylinku?, 29.8.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, moje mamka si koupila nějaká semínka "směs bylinek" a vyrostla z toho např. bazalka, šalvěj, meduňka, měsíček, a mimo jiné také tato neznámá, celkem velká rostlina. Pokud by měla podpěru a nebyla slehlá k zemi, měla by určitě do... celý příspěvek >
Jak se zbavím malých mušek?, 24.6.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte co je tohle za mušky. Mame jich doma plné okno na balkóně a na dveřích. Sotva vyjdu ven hned jsou na mě. A nevíte jak se jich zbavit? Děkuji
Roční slepice nesnáší, 14.5.2016
Dobry den, mi si koupili 20 rocnich slepic a snaseli hned, jak jsme si je koupili okolo 15 vajec denne. Pak asi po 2 mesicich jsme k nim dokoupili dalsich 20, a vsechny nam prestali snaset. Asi pul roku snaseli okolo 5 vajec od 40 slepic. Tak jsme... celý příspěvek >
Cim natrit novy zahradni sedaci set, 3.4.2016
Ahoj... Udelal jsem zahradni set, dva kresla, stul a lavicu... potreboval bych ted poradit cim to natrit. Chci at vyjde navenek mozaika dreva,  je to chranene vuci destu, poskradani ale vhodne so stykem s potravinamy. Premaskal som nad... celý příspěvek >
Poznáte někdo volně rostoucí rostliny?, 1.5.2015 Obsahuje fotku
3. rostlina
Poznáte někdo volně rostoucí rostliny?, 1.5.2015 Obsahuje fotku
2. rostlina
Poznáte někdo volně rostoucí rostliny?, 1.5.2015 Obsahuje fotku
Ahoj, včera jsem si udělal procházku po přerovské chráněné oblasti Žebračka a zahlídl jsem tam několik zajímavých rostlin, které jsem nikdy ještě neviděl a nedokážu je rozpoznat. Přikládám fotky. Děkuji. 1. rostlina - vypadá jako tráva, měla... celý příspěvek >
Mnohonožky - přemnožení, 17.11.2014
Dobry den taktéž je mám, chodím a zašlapavam ale táhnou po baráku a snaží se dostat do baráku. Já jsem skoušela savo, sůl,biolit a jiné, dnes jsem dala rozkrojený zemák skoušim že tam nalezou a hodim je do sporáku. Nenašla jsem nic co zabere skoušim... celý příspěvek >
Co je to za nemoc?, 8.9.2014 Obsahuje fotku
Co je to za nemoc?
Řez po výsadbě, 3.3.2014 Obsahuje fotku
Poraďte. Takto vypadá švestka zasazená na podzim. Jak sestřihnout korunku povýsadbě teď na jaře? Pološvestka Wangenheimova. Děkuji za radu.
Slivovice - kvas, 15.1.2014
S tímto obsáhlým článkem nelze než souhlasit.
Slivovice - kvas, 15.1.2014
Správně, všechno je to pro mistry!!! Takže všechno děláš 20 let špatně. Raděj ten cukr vraž do buchet.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika