Příspěvky uživatele - 53.180

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosim jaka je to choroba a typ?, 25.8.2009
Dekuji, a o jakou pozornost jde? Rad bych se necemu priucil. L.
Rybíz - choroba, 23.8.2009 Obsahuje fotku
Zdravim, uz nevim jak dale :(Drive jsem mel kere velike ale posledni dva roky to spis ta rostlina preziva a mozna ze je i pozde. Mohl by mi nekdo poradit jak zachranit rostlinu, pripadne co je to za nemoc, nebo ji mam vykopat a koupit novou? Nutno... celý příspěvek >
Prosim jaka je to choroba a typ?, 23.8.2009 Obsahuje fotku
Zdravim mistni borce, chtel bych poprosit zda mi nekdo nepomuze jak na tuto nemoc a vlastne co ze to mam za typ revy? Moc dekuji za jakoukoliv info. Lukas
Rybiz - hnede okraje listu, 29.7.2008 Obsahuje fotku
Tak se mi podarilo to nafotit. Treba to pomuze. Luka$
Rybiz - hnede okraje listu, 25.7.2008
Dobry den, chtel jsem poprosit o radu jak osetrit rybizovy ker. Listy keru (bohuzel ne jednoho kere) jsou na krajich hnede az suche. Cely ker se mi letos zda ze moc neroste. Vlahy ma si myslim dostatek. Muzete mi prosim nekdo pomoci? Luka$
TK, TZ, MT, Holder brzda vlečky, 29.1.2008
Líbí se mi napojení hydrauliky. Já ten problém řešil trochu jinak. Mám původní rozvaděč, od něj jde hadice do rychlospojky- přivařená na té plotně vzadu. No a buď do té rychlospojky zapojín píst pod sedadlem a ovládám tak ramena a nebo pohyb ramen... celý příspěvek >
TZ4 K14 a příslušenství, 23.1.2008
Omlouvám se za moje nepochopení. Já si představil přívěs na odvážení čehokoliv a ne jako speciální podvozek pod lištu. Potom docela chápu, že pomocí hydrauliky si snadněji poradíte se spřažením traktoru a lišty. Ale i tak by mě velmi zajímal Váš... celý příspěvek >
TZ4 K14 a příslušenství, 23.1.2008
Prosím, na co tam máš čtyři hevery? A k čemu je dobrá oddělávací náprava? A hydrauliku máš k tomu přívěsu vyvedenou od traktoru? Já mám doma dělaný přívěs, sklopku, jeden píst, ale sklápím pouze na zadek. Zatím mi to vyhovuje. Boční vyklápění... celý příspěvek >
TZ4 K14 a příslušenství, 23.1.2008
Jsem též vlastníkem TZ4K14, mám jej přímo z Prostějova, asi z roku 1990, měl jít do Ruska a proto mi k němu dali i návod v ruštině. I popis na kapotáži je v azbuce. No a orali jsme do roku 2004 klesickým koňským pluhem. Ale to jsou k tomo potřeba dva... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika