Příspěvky uživatele - 115.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poraďte brusku, 25.11.2014
Kupte Hecht 9230. Mám ji již dva roky a splnila mé očekávání. Myslím, že bude spokojený.
Aku pily greenworks - zkusenosti, 20.10.2014
Spíš tyhle vypočtené hodnoty vydělte třema a budete blíže realitě. S aku stihlkou jsem dělal a na nejsilnější 4,5Ah baterku se dají pokácet a nametrovat 2 břízky cca 20-25 cm na pařezu, pokud tam není moc odvětvování.  Rozhodně ne 42 řezů 20 cm... celý příspěvek >
Stabilizátor paliva, 15.10.2014
Sice jsem reagoval na příspěvek výše, kde kdosi píše, že ušetří peníze za stabilizátor a přidá tam líh. Proto jsem psal, že už lihu tam je víc než dost. Ale to nic nemění na tom, že jsem se dosud bez stabilizátoru a machinací s benzíny obešel a a... celý příspěvek >
Stabilizátor paliva, 15.10.2014
Máte samozřejmě pravdu. Jen trubka bude "vylepšovat" benzín přidáním dalšího lihu, když už ho tam nejméně 5% je. Jen tím zvyšuje jeho citlivost na lapání vzdušné vlhkosti. To co nejvíce škodí je spíše pančování benzínu jinými "přísadami". Já... celý příspěvek >
Stabilizátor paliva, 14.10.2014
Navštivte prodejnu Stihl a kupte si tam obyčejný třílitrový kanystr na benzín Stihl. Je bílý poloprůhledný a má zelené víčko a zelenou nálevku. A určitě nestojí víc jak 200 Kč.  Kupoval jsem ho tam cca před rokem.
Oregon ® PowerSharp ®, 3.9.2014
Nevím, jestli si neděláte legraci. Já jsem o té Vaší novince slyšel před nejméně tak odhadem sedmi lety. Píšete, že jste těžař? Pokud ano, můžete být klidný, opravdu jste o nic nepřišel.
AKU pila do lesa - ano či ne?, 13.1.2014
To jsem si také dříve myslel, ale kdybyste měl možnost řezat se Stihl MSA 200, tak byste lištu 35 cm ocenil. Před 14 dny jsem s ní zlikvidoval 60 letý ležící smrk (vývrat) a něměla s ním sebemenší problém. Chtěl bych vidět, jak byste to pižlal s tou... celý příspěvek >
Stihl kontra Husqvarna, 10.1.2014
Konečné rozhodnutí je na Vás, ale z mé zkušenosti si myslím, že koupí Stihlu chybu neuděláte. Můj otec má Stihlku 023 ještě koupenou v Tuzexu v roce 1987 a doteď nepotřebovala servis - jen běžnou údržbu uživatele. Je používána pro výrobu palivového... celý příspěvek >
Problém pri rezaný dreva, 23.9.2013
Zkontrolujte, zda nemáte lištu s drážkou 1,3 mm a řetěz 1,1 mm.
Řetěz na motorovou pilu, 17.9.2013
Takhle to asi nevyřešíme. Myslím si, že je spíš namontovaný řetěz s jinou roztečí, který se mydlí o řetězové kolečko. Nebo taky může být poškozené kolečko ve špičce lišty. Jednou se mi tahkle jebnul řetěz z mé blbosti, když byl až moc volný a vyjel z... celý příspěvek >
Čerpadlo vs. vodárna vs. automat, 15.4.2013
Kupte vodárnu, celkem kvalitní je značka Wilo. I když na nějaký to zalejvání poslouží i levná z BauBau - asi nebudete čerpat x kubíků každý den. Kolísání tlaku wapce nevadí.
Stihl MS 150C, MSA160 a komplikace, 1.3.2013
Ten ale zřejmě do brusky Hecht9230 nedostanu, ta má středovou díru 22,3 mm. Kupovat orig. brusku Stihl za 15 tis. nebo kolik vlastně stojí, se mi fakt nechce. Takže asi zůstanu u pilníku 3,2 mm - ten jsem koupil u Stihlu a zkusím k němu sehnat pro... celý příspěvek >
Stihl MS 150C, MSA160 a komplikace, 28.2.2013
Mám MSA 160 a brousím podle oka pilníkem průměr 3mm bez vodítka. Bruskou jsem to nezkoušel, asi by to ani nešlo. Omezováky jen lehce od oka přelíznu po 2 broušení jemným plochým pilníkem Stihl a zatím to tak funguje. Jinak mám brusku... celý příspěvek >
Dolmar ms 24 u, 12.10.2012
V rodině máme 2 křovinořezy, jeden má 0,95 kw a druhý 1,4 Kw (oba Stihl). Jen taková poznámka k výkonu - s tím slabším se dá taky posekat kus louky, ale ten výkon už trošku chybí. Ale zase je o dost lehčí. Slabší stroj než těch 0,95 kw bych si... celý příspěvek >
Prosím poraďte - benzínová sekačka s elektrostartem pro 75 letou maminku, 12.9.2012
Možná v tomto případě bych se poohlédl po aku sekačce. Třeba Stihl - Viking má v nabídce takovouhle sekačku. Ale prvotní investice (sekačka, nabíječka + akumulátor) je cca 18 tis. Kč.  Jen akumulátor a nabíječka tvoří polovinu z této ceny, ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika