Příspěvky uživatele - 226.64

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Élektrický fúrik svojpomocne, 10.12.2017
Myslím si, že tudy cesta nevede. Za motor s převodovkou chtějí 6800 kč. Vzhledem k tomu, že celé motúčko stojí 11 tisíc je to nesmysl. Kde máte kolo, pneumatiku, akumulátor, ovládací rukojeť, korbu... Je to jako byste si chtěl stavět auto z... celý příspěvek >
Traktor nestartuje, 10.12.2017
určitě by to mělo mít startovací relé. Většinou by mělo stačit ho proklemovat třeba klíčem nebo šroubovákem nebo třeba kleštěmi a tím se dostane proud přímo do startéru. Je to nejrychlejší zkouška jak vyloučit poruchu právě tohoto relé. Pokud by ani... celý příspěvek >
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 15.5.2017
A co třeba Hecht 5035? Stojí asi 6 tisíc s jednou 2, 5Ah baterií a nabíječkou. Dá se dokoupit 4, 5Ah akumulátor.
Nastaruje a chcipne, 4.1.2017
V těch servisech taky nedělají žádní Einsteini. Mnohokrát jsem se setkal s tím, že servisák naúčtoval peníze za údajné zjištění závady s tím, že oprava je nerentabilní. Poté, co jsem si vzal rozbitou věc domů a začal se v tom šťourat, tak jsem... celý příspěvek >
Teče mi olej ze Stihlu, 11.12.2016
Mám tuto pilu taky a loužička pod pilou se mi dělá jen tehdy, když používám nějaký moc řídký olej, jinak ne. Olej z pily taky trošku kape, když ji dám lištou hodně šikmo dolů (Ale až po delši době
Pila táhne do strany, 30.10.2016
Teď nedávno jsem to řešil taky. Lištu jsem upnul do svěráku a líznul plochým pilníkem. Dále jsem ručně zbrousil více zuby na straně, kde byly delší, zkontroloval omezováky a pila zase řeže rovně.
Křovinořez STIHL FS 460 C-M nejde nastartovat, 5.9.2016
Co jste na větě " auto nemám " nepochopil?
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 27.4.2016
Tak teď už vím, proč jste musel dávat předchozí pilu Hecht po každém řezání do servisu. Já mám taky doma Stihl (ms 250) není to žádnej profi stroj, nařezala toho už fakt hodně a představte si, že za těch 15 let, co ji mám, nebyla v servisu ani... celý příspěvek >
Stihl MSA 160 nebo MSA 200, 10.2.2016 Obsahuje fotku
Na fotce jsou obě pily. S jejich pomocí jsem našpalkoval vyvrácený dub, na jehož pařezu stojí. V popředí MSA160, za ní je MSA200. Toliko k jejich řezným schopnostem.
Stihl MSA 160 nebo MSA 200, 7.2.2016
Asi ta 160 by na toto měla stačit, řetízek je vlastně stejný, lištu mají taky totožnou až tedy na délku, MSA 200 má lištu 35cm a o něco větší rychlost řezu a silnější motor. Avšak má i nižší výdrž na stejnou aku. I ta 160 řeže obstojně a na... celý příspěvek >
Jste ohromeni novou super akcí vše za 1/3?, 20.1.2016
Tak zase nikdo není tak naivní, aby očekával, že něco koupí skutečně za třetinu obvyklé ceny. Zvláště v době, kdy si každý může ověřit obvyklou cenu podobného zboží na netu. Ale na druhé straně se divím, že jim ta klamavá reklama tak lehce prochází a... celý příspěvek >
Pracovní čtyřkolka, 14.1.2015
Trošku ti nevěřím, že bys měl TGB 550 7 let a vrazil jsi do ND jen 2tisíce. Já jsem měnil startér za 5000, oprava zadniho difu nd za cca 5 tisíc, oprava kardanů neorigo cca 2 tisíce a baterku mám už třetí. Navíc TGB se začalo dělat myslím v roce... celý příspěvek >
AKU pila do lesa - ano či ne?, 12.1.2014
Ta Makita má moc krátkou lištu, se Stihlem se to nedá srovnat. Má zkušenost se Stihl MSA 160 a 200 je taková, že se dají pokácet na jedno nabití cca 2 břízky 20-25 cm na pařezu, odvětvit a nařezat na metry. Náhradní baterie se docela prodraží. Ta 200... celý příspěvek >
Solární pyramida - opravdu je k ničemu?, 9.6.2013
Souhlas, solární pyramida jsou vyhozené peníze. Měl jsem ji asi před třemi lety, pak mi uplavala při povodni a musím přiznat, že mi té ztráty ani nebylo líto. Skutečně jsem žádné ohřátí bazénu nezaznamenal. Nyní mám solární panel 300x120 a ten už je... celý příspěvek >
Pro travní sekačku do Polska?, 9.9.2012
Mám sekačku Stiga původně s motorem Brigs Straton. Popár letech se mi podařilo sekačku zničit- nakopnutá hřídel, motor začal vibrovat. Vykašlal jsem se na opravu a před několika lety jsem v Plusu (dnes Penny) koupil čínskou benzínovou... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika